Centrinė nervų sistema: nervų sistemos funkcijos


Centrinė nervų sistema. Nervų sistema Nervų. Tai labai specializuota, gyvybiškai svarbi organizmo sistema. Nervų sistemos funkcijos. Nervų sistemą sudaro. Sandara. Neuornas. Neuronai sudėtingai jungiasi tarpusavyje. CNS Kosmetologijoje. Pėdų masažas – stiprina nervų sistemą. Gydomasis masažas - Masažas gerina centrinės nervų sistemos būklę. Naturalūs būdai kaip padėti savo nervų sistemai. Maistas Kai kurie maisto. Magnis Magnis taip pat yra vienas iš mineralų. Medicininiai augalai Augalinės kilmės ekstraktai. Saulės šviesa ir. Kas labiasiai silpnina nervų sistemą? Nervų sistemą labiausiai alina nenutrūkstamas informacijos srautas. Nervų sistema gali išsekti ir jeigu nuolat dirbate be poilsio. Literatūros šaltiniai.


Nervų sistema Nervų sistemos funkcijos Nervų sistemą sudaro Sandara CNS Kosmetologijoje Literatūros šaltiniai Naturalūs būdai kaip padėti savo nervų sistemai Kas labiasiai silpnina nervų sistemą?

Tai labai specializuota, gyvybiškai svarbi organizmo sistema, palaikanti abipusį jo ryšį su aplinka, integruojanti ir koordinuojanti visas kitas organizmo funkcines sistemas, adaptuojanti organizmą prie kintančios aplinkos ir užtikrinanti jo gyvybingumą.

Centrinė nervų sistema (CNS): galvos smegenys nugaros smegenys Periferinė nervų sistema: 12 porų galvinių nervų, išeinančių iš galvos smegenų, 31 pora nugarinių nervų, išeinančių iš nugaros smegenų, taip pat įvairūs nerviniai mazgai ir rezginiai. (Somatinė nervų sistema, Vegetacinė nervų sistema, Refleksai).

Nervų sistemą sudaro nervinis audinys, kurio pagrindinis struktūrinis ir funkcinis vienetas yra neuronas (nervinė ląstelė). Neuronas turi šias pagrindines dalis: somą (kūną); dendritus; aksoną.

Neuronai sudėtingai jungiasi tarpusavyje, sudarydami neuronų grandines ir tinklus. Vieno neurono kontaktas su kitu neuronu (arba efektorine ląstele periferijoje) yra sinapsė – specializuota struktūra, kur iš informaciją perduodančio neurono sekretuojama specifinė cheminė medžiaga – neurotransmiteris (neuromediatorius), paveikianti kitą ląstelę.

Gydomasis masažas - Masažas gerina centrinės nervų sistemos būklę, reguliacinius mechanizmus, stimuliuoja periferinių regeracinių funkcijų atsistatymą.

  • MS PowerPoint 766 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (523 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Centrinė nervų sistema: nervų sistemos funkcijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Centrinė nervų sistema: nervų sistemos funkcijos. (2020 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/centrine-nervu-sistema-nervu-sistemos-funkcijos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 14:32
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo