Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas


Kas yra depozitoriumas. Kas yra centrinis depozitoriumas. Depozitoriumas yra.

Ekonomikos referatas. Įvadas. Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas. Depozitoriumo sistemos apžvalga. Lietuvos vertybinių popierių rinka ir depozitoriumo vaidmuo joje. Vertybinių popierių apskaitos sistema. Vertybinių popierių operacijos. Centrinio vertybinių popierių depozitoriumo vieta rinkoje ir misija. Finansinių bendrovės veiklos rezultatų analizė. Išvados. Literatūra. Priedas.


Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas yra juridinis asmuo, Lietuvos vertybinių popierių atsiskaitymo sistemos operatorius, kuris yra atsakingas už saugų bei veiksmingą šios sistemos funkcionavimą (LR atsiskaitymų baigtinumo ir vertybinių popierių atsiskaitymo sistemose įstatymas). Pažymėtina, kad Lieetuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas yra būtent tas juridinis asmuo, per kurį yra atliekami vertybinių popierių pervedimai iš klientų vertybinių popierių sąskaitų ir į jas, be to, per kurį yra atliekami atsiskaitymai pagal įvykusius vertybinių popierių pirkimo-pardavimo sandorius.

Darbo tikslas – išnagrinėti centrinio vertybinių popierių depozitoriumo paskirtį, veiklą ir įtaką šiuolaikinėms finansų rinkoms funkcionuoti.

Darbo uždaviniai:

1)Apžvelgti Lietuvos vertybinių popierių depozitoriumo vykdomas operacijas.

2)Apžvelgti depozitoriumo tikslus.

3)Išnagrinėti depozitoriumo pareigas.

4)Atlikti bendrovės veiklos 2011 m. rezultatų analizę.

Darbo objektas – Lietuvos vertybinių popierių depozitoriumas.

Darbo metodas – metodinių literatūros šaltinių analizė.

  • Ekonomika Referatai
  • 2012 m.
  • Raminta
  • 24 puslapiai (5255 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ekonomikos referatai
  • Microsoft Word 73 KB
  • Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas. (2012 m. Birželio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/centrinis-vertybiniu-popieriu-depozitoriumas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:11