Centrinių bankų funkcijos ir jas reglamentuojančių tarptautinių normatyvinių dokumentų analizė


Centrinių bankų funkcijų ir jas reglamentuojančių tarptautinių normatyvinių dokumentų analizė. Įvadas. Internet paieškos sistemų apžvalga. Internet paieškos sistemų atsiradimo istorija. Daugialypė paieška. Pažangioji paieška. On – line ir off – line paieškos sistemos. Tarptautinės ir nacionalinės paieškų sistemos, jų privalumai ir trūkumai. Pasirenkamų priemonių paieškoms atlikti pagrindimas. Web. Paskirtų internet paieškos sistemų detalus nagrinėjimas. Teikiamos paslaugos. Centrinių bankų funkcijų ir jas regramentuojancių tarptautinių normatyvinių dokumentų analizė. Pagrindinės centrinio banko funkcijos. Lietuvos centrinis bankas. Centrinio banko vaidmens ekonomikoje palyginamoji analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Informacinės technologijos vis labiau ir labiau skverbiasi į pasaulinės visuomenės gyvenimą.Visuomenė tampa informacine – atvira, išsilavinusia ir besimokančia visuomene. Informacinių technologijų plėtra atvėrė iš esmės naujas globalaus bendravimo ir sąveikos galimybes – sukūrė pasaulio komunikacinę erdvę be įprastų laiko ir atstumo suvaržymų. Skaitmeninės sistemos ir sparti kompiuterinių tinklų plėtra sukūrė pasaulinį laisvai prieinamą telekomunikacinį tinklą – internetą. Atsiradus internetui buvo įveiktas didžiausias bendravimo priešas – atstumas.

Internetas - pasaulinis kompiuterių tinklas, jungiantis visuotinius ir vietinius kompiuterių tinklus. Internetą dar būtų galima pavadinti milžiniška informacijos ir duomenų saugykla. Vos per dešimt metų internetas įgijo autoritetą, kuris leidžia jam konkuruoti su spauda ir televizija, o kartais šią konkurencinę kovą netgi laimėti. Pažaboti šią milžinišką jėgą ir ją tikslingai panaudoti galima tik naudojantis paieškos sistemomis, kurios tarsi kelrodė žvaigždė padeda nepasiklysti interneto platybėse.

Darbe naudojami analizės, sintezės ir apibendrinimo metodai.

Darbą sudaro trys dalys:

•Internet paieškos sistemų apžvalga;

•Paskirtų Internet paieškos sistemų detalus nagrinėjimas;

Taip pat įvadas bei išvados.

  • Komunikacijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 222 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (5934 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamiazaz
  • Centrinių bankų funkcijos ir jas reglamentuojančių tarptautinių normatyvinių dokumentų analizė
    9 - 2 balsai (-ų)
Centrinių bankų funkcijos ir jas reglamentuojančių tarptautinių normatyvinių dokumentų analizė. (2012 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/centriniu-banku-funkcijos-ir-jas-reglamentuojanciu-tarptautiniu-normatyviniu-dokumentu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:59
×