Černobilio avarija aprašymas


Kada įvyko avarija černobilio ae? Avarijos priežastys. Avarijos pasekmės (kokias šalis pasiekė labiausia). Radiacijos poveikis aplinkai ir žmogui. Ae nauda/žala. Ar verta uždaryti visas pasaulyje veikiančias ae?

1.Kada įvyko avarija Černobilio AE?1986-04-262.Avarijos priežastys :Valstybinė komisija surado keturias pagrindines versijas dėl ko galėjo įvykti katastrofa Ukrainoje.

Nelaimės atveju, gali įvykti katastrofa, kuri pakenks tiek gamtai tiek patiems žmonėms.

Nežinau, kiek tai duotų naudos jeigu uždarytų visas Atomines elektrinės ,bet aš prieš. Manau, kad ne verta, nes žmonės pultų į paniką, viskas staigiai kiltų, nes elektra būtų tris, keturis, o gal net daugiau, kartų brangesnė. Taip žinant, kokios nelaimės atsitinka, kai atsitinka nelaimė elektrinėse, bet tokie įvykiai yra ne dažni. O elektrinių nauda pasauliui yra milžiniška. Tad mano manymu uždaryti visas elektrines pasauly būtų tikrai blogai. Na nebent dalį. Pavyzdžiui jeigu aplinks tris šalis, stovi šešios elektrinės, tai tris elektrines dėl gamtos ir žmonių gerovės būtų galima uždaryti, bet tikrai ne visas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (1053 žodžiai)
  • Černobilio avarija aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Černobilio avarija aprašymas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/cernobilio-avarija-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:30
×