Charakteris ir asmeninės savybės


Įvadas. Testų rezultatai. Asmenybės savybės. Trys labiausiai patinkantys gyvūnai. Nupieškite namą. Temperamento tipai. Savianalizės rašinys. Ką savo gyvenime norėtumėte pasiekti? Išvados. Literatūra. Priedai.


Gyvenime yra svarbu mokėti analizuoti savo poelgius, charakterį bei asmeninius išgyvenimus, savo poreikius. Tik analizuodami save galime suprasti, ką darome ne taip, ką reikėtų pakeisti, kad mūsų gyvenimo būdas bei santykiai su aplinkiniais taptų prasmingesni, kad taptume laimingesni, geresni sau bei aplinkiniams.

Šio psichologijos savarankiško darbo tikslas - parodyti, ką sužinojau apie savo charakterį bei asmenines savybes mokydamasi šio dalyko. Darbo pagrindiniai uždaviniai:

Testų rezultatų analizė. Parašyti testų rezultatus bei juos įvertinti, pasakyti savo nuomonę.

Parašyti rašinį pagal pasirinktą temą.

Psichologijos savarankišką darbą rašysiu remdamasi tik savo patirtimi bei nuomone, bandysiu kuo išsamiau iš analizuoti spręstus testus bei kuo tiksliau atsakyti į pasirinktos temos rašinio temą.

Šis testas buvo nagrinėjamas keliais punktais:

Šis punktas mane apibūdina tiksliai, kadangi tikrai labai mėgstu bendrauti, būti draugų rate, mėgstu naujas pažintis, man patinka diskutuoti įvairiomis temomis ir kartais galėčiau nenutildama prašnekėti keletą valandų.

Taip pat esu atvira ir nuoširdi, ypač savo artimiesiems ir žmonėms, kurie man yra svarbūs (visada viską pasakau, išsipasakoju).

Dėl geraširdiškumo irgi pritariu - ne kartą esu padėjusi į bėdą patekusiems žmonėms, kelis kartus parvedžiau namo susižeidusius pagyvenusius senelius. Man visada labai sunku praeiti pro išmaldos prašančius žmones, ypatingai, jei tai yra mažamečiai vaikai; anksčiau priglausdavau namie benamius gyvūnėlius. Niekada neatsisakau padėti į bėdą patikusiems draugams ir pažįstamiems - stengiuosi pagelbėti kuo įmanydama.

Galbūt ne visada būnu praktiška, bet stengiuosi kuo efektyviau išnaudoti pasitaikiusias geras progas ar situacijas. Pavyzdžiui, kadangi dar esu studentė, besimokanti dieniniame skyriuje, negaliu dirbti pilnu etatu, tačiau atsiradus darbo tėvų ar kitoje darbovietėje, niekada neatsisakau padirbėti ir bent šiek tiek užsidirbti savo reikmėms.

Dėl sąžiningumo irgi sutinku - pati labai nemėgstu veidmainių žmonių, kurie apgaudinėja, apsimeta ne tokiais, kokie yra iš tiesų, todėl labai vertinu sąžiningumą. Galbūt ne visada išeina būti visiškai sąžininga (iš kitos pusės - juk ne visiems ir ne visada galima „atsiverti“ ar aklai pasitikėti), bet tikrai stengiuosi tokia būti ir, manau, man tai puikiai pavyksta.

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2180 žodžiai)
  • Sandra
  • Charakteris ir asmeninės savybės
    10 - 5 balsai (-ų)
Charakteris ir asmeninės savybės. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/charakteris-ir-asmenines-savybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:30
×