Kaip išmokti chemijos savybes?

Lauriss

Kaip buna parašyta cinkas turi neigiamu ar teikiamu savybiu kaip reikia žinoti kurį galima maišyti su kuo?

KlausimaiChemijaLygis: Mokykla4 atsakymai
Birželio 17 d. 11:18
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (4)

Damiras

Tesiog reikia mokytis, kad ismoktum.

Liepos 11 d. 16:18
Enrika

Cinkas yra pilkas, melsvo atspalvio, minkštas, oro veikimui atsparus metalas. Kambario temperatūroje yra trapus, 100–110 °C temperatūroje – kalus, aukštesnėje kaip 200 °C temperatūroje – labai trapus. Vanduo cinko beveik neveikia. Jis lengvai tirpsta rūgštyse bei šarmuose. Cinkas yra chemiškai aktyvus metalas. Jo paviršius ore visada apsitraukia plona, tankia plėvele: veikiant oro deguoniui, anglies (IV) oksidui, vandens garams, susidaro bazinis cinko karbonatas – ZnCO3*Zn(OH)2. Jis apsaugo cinką nuo tolesnio cheminio irimo.

Liepos 30 d. 08:04
Likrecija

Pasiieškoti daugiau informacijos ir daugiau pasimokyti.

Rugsėjo 8 d. 12:39
Eimantas

Paprasčiausiai mokytis, kitaip nelabai žinau kitu būdų, nu arba užsirašyt konspektus vienoje vietoje ir turėsi.

Rugsėjo 10 d. 20:18

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!