Chemijos egzamino konspektai


Chemijos egzamino konspektas. Chemijos konspektai egzaminui. Termochemija: entalpija ir entropija. Chemijos konspektai. Chemijos egzamino teorijos konspektas. Chemijos egzamias konspektas.

Chemijos objektas. Medžiagų masės tvermės dėsnis. Sudėties pastovumo dėsnis. Vieninės ir sud-nės medž ekvival. Miligram, gram, kilogram ekvival. Kaip randam vien ir sudėt medž ekvival. Kaip apskaič reag-ių tarpusavy medž ekvival. Ekvivalentų dėsn. Kartotinių santykių dės. Avogadro dės. Grizt reakc. Cheminė pusiausvyra. Termochemija. Sist pilnut energija arba entalpija. Egzoterm ir endoterm reakcijos. Termochem lygtys. Susidarymo šiluma. Entropija. Kaip iš laisvosios energ pok-io sprendž-a ar procesas vyksta savaime ar ne. Koncentrac įtaka reakcijų greičiui. Magnetis kvant sk. Jonizuojantis tirpiklių veikimas. Stiprūs, silpni, vidutiniai elektrolitai. Indikatoriai ir ju ch savybės. Vandens kietumas. Metalų gavimo iš rūdų būdai.

Chemijos objektas: chemija yra vienas i

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (11350 žodžiai)
  • Chemijos egzamino konspektai
    10 - 2 balsai (-ų)
Chemijos egzamino konspektai. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/chemijos-egzamino-konspektai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 21:28
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo