Cheminė analizė referatas


Nesisteminė analizė. Selektyviaisiais reagentais vadinami.

Įvadas. Analizinės chemijos objektas ir pagrindiniai raidos etapai. Analizinės chemijos objektas. Pagrindiniai analizinės chemijos raidos etapai. Kokybinė analizė. Analizinės chemijos metodai. Cheminiai kokybinės analizės metodai. Analizinių operacijų atlikimo technika. Cheminių reakcijų jautrumas. Reakcijų atlikimas. Kokybinės - cheminės analizės reagentų klasifikavimas. Nesisteminė ir sisteminė analizė. Katijonų analizinis suskirstymas rūgščių ir bazių metodu. Anijonų analizinis grupavimas. Nežinomos kietosios medžiagos analizė. Elektrolitinė disociacija. Oksidacijos - redukcijos reakcijos. Išvados. Literatūra.

1)Šiame darbe buvo apžvelgtas cheminės analizės objektas ir jos pagrindiniai raidos etapai.

2)Išanalizuota kokybinė analizė ir jos metodai, bei nustatyta, kad cheminiai kokybinės analizės metodai pagrįsti tuo, kad ieškomas elementas arba jonas chemine reakcija paverčiamas kokiu nors nauju junginiu, turinčiu tik jam būdingų savybių. Cheminei reakcijai sukelti yra naudojami tam tikri reagentai. Reagentai skirstomi į: grupinius, selektyviuosius ir specifinius. Grupiniais vadinami tokie reagentai, kurie sudaro analogiškų savybių netirpius junginius bei panašias savybes turinčių jonų grupę. Reagentai, kurie sudaro būdingus reakcijos produktus tik su ribotu, ne būtinai su tos pačios grupės jonų kiekiu, vadinami selektyviaisiais, arba atrankiniais.Reagentai, kurie dalyvauja būdingoje reakcijoje tik su vienu jonu ir leidžia jį atpažinti kitu, į jį panašiu jonu, vadinami specifiniais.

  • Chemija Referatas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (4188 žodžiai)
  • Rita
  • Cheminė analizė referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Cheminė analizė referatas. (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/chemine-analize-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:43
×