Cheminė eukariotų struktūra


Biologijos disciplinos Namų darbų užduotys. Namų darbu apimtis yra apie 10 15 psl. Namų darbą sudaro. Titulinis lapas su darbo pavadinimu. Išvados konkrečios ,. Literatūros ir internetinių adresų sąrašas. Reikalavimai namų darbui plačiau Šriftas 12pt , tarpai tarp eilučių. Teoriniai namų darbai. Eksperimentiniai namų darbai Namų darbu apimtis yra apie 10 15 psl. Namų darbą sudaro. Medžiaga ir metodika. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvados konkrečios ,. Literatūros ir internetinių adresų sąrašas.

Stebėti paukščius prie lesyklėlės: pavyzdžiui, kokie paukščiai valgo kartu? kurios paukščių rūšys pasitraukia kai kitos rūšys atskrenda? kurios paukščių rūšys, kokias sėklas/uogas/vaisius lesa ir kodėl?

Kokios paukščių rūšys, kokius inkilus mėgsta ir/arba kokios augmenijos plotus mėgsta bei kodėl?

Suskaičiuokite sėklas ant augalo: kiek sėklų skirtingi augalai subrandina? kaip įvairuoja sėklų skaičius to paties augalo skirtingose ankštyse? skirtinguose augaluose toje pačioje rūšyje? skirtingose rūšyse? kodėl?

Stebėkite vabzdžių gyvenimą aplink tam tikrą augalų rūšį; kokias adaptacijos formas turi atskiros rūšys, kad gyventi ant šio augalo? (pvz., kamufliažinę spalvą); sekite atvykstančių vabzdžių skaičių ant mažos augalo/gėlės dalies: kaip apsilankymai kinta dienos, metų, bėgyje, kintant oro sąlygoms ir pan.?

Tirkite bestuburius (vorus, muses, skruzdėles, šimtakojus, tarakonus, kandis, blusas ir kt.), kuriuos galite stebėti; aprašykite jų gyvenimo savybes; ištirkite gyvenamą plotą ir nustatykite kokiais keliais bestuburiai gali patekti į vidų

Atlikite palyginamąją augalų analizę: pvz.: tirkite dvi skirtingas populiacijas gyvenančias dviejose skirtingose aplinkose (trikdomoje ir netrikdomoje aplinkoje); (renkamos informacijos pavyzdžiai: stiebo ilgis, sėklų skaičius, tankumas, lapo dydis, sėklos dydis ir pan.)

Surinkite, auginkite ir tirkite bakterijų kultūras iš įvairių vietų; pavyzdžiui: šiukšlių dėžių, durų rankenų ar burnos; palyginkite bakterijas burnoje prieš ir po dantų valymo

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1259 žodžiai)
  • Ieva
  • Cheminė eukariotų struktūra
    10 - 8 balsai (-ų)
Cheminė eukariotų struktūra. (2015 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/chemine-eukariotu-struktura.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 05:23
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo