Cheminiai kitimai


Chemijos kitimai. Malachito skilimas. Reakciju kitimai. Cukraus anglejimo reakcija. Cheminis kitimas. Cheminiai reiškiniai ir jų požymiai - projektas. Cukraus anglejimas cheminis reiškinys. Cheminiai reiskiniai buityje. Cheminiu reakciju pozymiai. Fizikiniai ir cheminiai kitimai.

Cheminiai kitimai. Pamokos uždaviniai. Kas yra fizikiniai ir cheminiai kitimai, kaip juos atpažinti ir apibrėžti. Fizikiniai kitimai Cheminiai kitimai Kodėl svarbu žinoti medžiagų chemines savybes. Fizikiniai kitimai. Kitimai, kuriems vykstant vienos medžiagos nevirsta kitomis. Bandymas. Kokius reakcijos požymius. Kitimai, kuriems vykstant iš vienų medžiagų susidaro kitos medžiagos. Klausimėliai. Kokios cheminių kitimų. Cheminių reakcijų požymiai. Vienas iš būdingų reakcijos požymių yra šilumos skyrimasis. Etanolio deginimas Ar pavyko užgesinti ,,gaisrą‘‘? Malachito skilimas kaitinant. Kokius kitimus pastebėjote mėgintuvėlyje su malachitu. Cukraus anglėjimas. Kokie šios reakcijos požymiai. Tai fizikinis ar cheminis kitimas? Uždavinys. Malachito formulė yra. Užduotys iš vadovėlio. 147psl 2,3,4,5,.
  • MS PowerPoint 2019 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (263 žodžiai)
  • Tėja
  • Cheminiai kitimai
    10 - 4 balsai (-ų)
Cheminiai kitimai. (2014 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/cheminiai-kitimai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 15:44
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo