Cheminiai ryšiai ir formulės


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Stipriausias cheminis rysys.

Cheminiai ryšiai ir formulės. Cheminėse reakcijose tarp elementų atomų, kurių elektrinis neigiamumas stipriai skiriasi (~ 2), susidaro ryšys. Koks ryšys tarp molekulių yra kambario temperatūros vandenyje? Kurioje grupėje yra elementas, jeigu tarp vienodo elektrinio neigiamumo atomų yra viena bendra elektronų pora? Junginiai su kovalentiniu poliniu ir kovalentiniu nepoliniu ryšiu yra. Kuriame chloro junginyje su IV A grupės elementais cheminis ryšys yra mažiausiai poliškas? Silicio(IV) oksidas (smėlis) SiO2 kambario temp. Yra kieta medžiaga, o anglies (IV) oksidas COYra dujos. Kuris teiginys apie medžiagas yra neteisingas? Kiek elektronų yra amonio jone NH4+? Kurioje molekulėje kovalentinis ryšys yra stipriausias? Kuriame junginyje yra koordinacinis ryšys? Tarp kurių molekulių nesusidaro vandenilinis ryšys? Kokie ryšiai yra kreidoje CaCO3? Kiek daugiausia vandenilinių ryšių gali susidaryti tarp amino CH3NH2 molekulių? Kuris teiginys teisingai apibūdina metališkąjį ryšį. Kokie cheminiai ryšiai yra HCl vandeniniame tirpale? Kuriame junginyje yra tik kovalentiniai poliniai ryšiai? Kuriuo atveju pavaizduota joninio junginio taškinė formulė? Kuriuo atveju, sudarant cheminius ryšius dalyvavo visi valentiniai elektronai?

4. Junginiai su kovalentiniu poliniu ir kovalentiniu nepoliniu ryšiu yra:

A H2O ir H2SB NH3 ir H2C KBr ir N2 D O2 ir CH4

5. Kuriame chloro junginyje su IV A grupės elementais cheminis ryšys yra mažiausiai poliškas?

6. Silicio(IV) oksidas (smėlis) SiO2 kambario temp. yra kieta medžiaga, o anglies (IV) oksidas CO2 yra dujos. Kuris teiginys apie medžiagas yra neteisingas?

12. Kiek daugiausia vandenilinių ryšių gali susidaryti tarp amino CH3NH2 molekulių?

A tai joninio ryšio rūšis , nes metale veikia traukos jėgos tarp teigiamų jonų ir neigiamų elektronų,

B tai kovalentinio ryšio rūšis, nes yra bendri visam kristalui elektronai,

D metale elektronai gali judėti tik tuo metu, kai leidžiama elektros srovė

Nežinomas elementas E su deguonimi sudaro oksidą, kurio formulė E3O4. Žinoma, kad elemento masės dalis junginyje yra 72,4 %. Koks tai elementas? (Fe)

Užrašykite formulę junginio, turinčio(pagal masę) 3,2 dalis telūro, 1,6 dalis deguonies ir 0,05 dalis vandenilio (H2TeO4)

15,81 g junginio yra 5g fosforo, 0,49 g vandenilio, likusi dalis tenka deguoniui. Kokia junginio formulė? (H3PO4)

Redukuojant vandeniliu1,194 g metalo oksido, kurio krūvis +2, buvo gauta 0,954 g šio metalo. Koks metalo oksidas buvo redukuotas? (Cu)

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (792 žodžiai)
  • Tomas
  • Cheminiai ryšiai ir formulės
    10 - 4 balsai (-ų)
Cheminiai ryšiai ir formulės. (2015 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/cheminiai-rysiai-ir-formules.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 02:53
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo