Chirurginės praktikos slaugos istorija


Chirurginės slaugos praktikos slaugos istorija. Medicininė informacija. Trumpa chirurginės ligos. Gyvena Lazdijų r. sav. Žagarių k , pensininkas. Pacientas sveria 70kg, ūgis. Kaip pacientas vertina savo būklę (jei sąmoningas). Skausmo įvertinimas. Kaip pats ligonis. Slaugymo planas. Priešoperacinis ligonio paruošimas. Paciento mokymo aspektai gydantis ligoninėje ir išvykstant į namus. Ligoninėje ir išvykstant į namus Pacientas turi saugoti žaizdą. Paprašykite papasakoti paciento.


Trumpa chirurginės ligos anamnezė; Prieš 1.5 metų pacientas buvo patyręs insultą, operacija neatlikta. Pacientą vargina apie 3mėn trunkantis galvos skausmas , svaigimas ,koordinacijos judesius atlieka su klaidomis. Buvo atlikta KT +KT angiografiją, dėl matomų pakitimų į skyrių paguldytas cerebrinei angiografijai atlikti bei tolimesnei eigai ir operacijai. ligos diagnozė: lietuvių ir lotynų kalba 65.2 . Miego arterijos užsikimšimas ir stenozė. Stenosis ACI dex. Insuff cerebrovascular.

Į Kauno klinikas , galvos smegenų chirurgijos skyrių 2017.05.02 , 09:05 val. buvo paguldytas vyr. A.A.M 78 metų.

Gyvena Lazdijų r. sav. Žagarių k , pensininkas.. Pacientas sveria 70kg, ūgis 169. Alergijų medikamentas ar maistui neturi. Yra vedęs, turi žmoną ir vaikų, kurie jį prižiūri, yra tikintis. Nesenai svarbių įvykių nebuvo.

Kaip pacientas vertina savo būklę (jei sąmoningas)? Pacientas teigė, kad savo būklę vertina patenkinamai, dėl jau minėtos ligos negali daryti ūkio darbus ir kt. kadangi gyvena kaime. Dažnai stipriai skauda galvą, svaigina, tampa sunku kvėpuoti , todėl turi prigulti ir pailsėti, sutrinka orientacija, sunku susikaupti.

  • MS PowerPoint 72 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (497 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Chirurginės praktikos slaugos istorija
    7.5 - 2 balsai (-ų)
Chirurginės praktikos slaugos istorija. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/chirurgines-praktikos-slaugos-istorija.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 02 d. 02:16
×
147 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo