Choga Regina Egbeme


Choga Regina Egbeme gimė 1976 metais Lagose, Nigerijoje. Vaikystę ir jaunystę ji praleido hareme. Po pabėgimo Choga gyveno Afrikos žiniuonių bendruomenėje. Čia ji buvo įšventinta pagal tradicines apeigas. Choga Regina Egbeme mirė 2003metais.Chogos Reginos šeima. Tėtušis Davidas. Tėvas Davidas nebuvo vienintelis vyras gyvenęs daugpatystėje, nors tai priklausė nuo jų religijos, socialinės padėties bei piniginės. Davidas buvo turtingas vyras. Vyras su spindesiu, tarsi karalius. Mama Liza Hofmayer.Vyras Feliksas Egbeme. Problemos. Ar tėvo širdis tokia didele, kad teisingai pasielgtų su visais savo vaikais? Ar moteris gali pažinti kitokį gyvenimą? Ar moteris gali daugiau – nei vien paklusti? Moterims musulmonėms geriau? Būti moterimi reiškia paklusnumą, kuo daugiau vaikų ir savų interesų atsisakymą? Ar teketi už vyro nemylint, gerai? Ar reikia paprasčiausiai pasiduoti? Susitaikyti su likimu ir daryti tai, ko iš tavęs laukia vyras?

42-ejų metų vokietė Liza Hofmayer kartu su savo vyru išvyksta į Afriką. Čia ji jaučiasi niekam nereikalinga ir vieniša.Bet tada ji sutinka turtingą afrikietį Davidą, ir jos gyvenimas pasikeičia: ji nutraukia santykius su savo šeima Vokietijoje ir tampa 33-iąja Davido žmona. Naujoje šeimynoje – 48 žmonos ir 76 vaikai. Liza atranda lig tol nepatirtą saugumą, gyvendama hareme. Netrukus ji pagimdo dukrytę, Chogą Reginą. Chogos vaikystė hareme prabėga tarp daugybės pusseserių.Ji laimingai auga prižiūrima daugybės mamų, Sulaukus 16-os , jos gyvenimas pavirsta košmaru: tėtušis Davidas priverčia ją ištekėti už 30-čia metų vyresnio vyro- Felikso. Padedama motinos Choga pabėga iš haremo.

Tėtušis Davidas Mama Liza Hohmayer Vyras Feliksas Egbeme Mamos- Bisi ir Ada.

Liza kantri, tvirta, ištikima, išmintinga moteris. Nemėgo triukšmo, buvo tvarkinga. Liza laikė save tikru kaimo žmogumi, labai mėgo ūkio darbus. Liza ramaus būdo. Visada vengdavo bet kokių konfliktų. Darbšti. Labai mėgo rankdarbius bei meistrauti. Liza gyveno griežtai pagal bibliją ir ilsėdavosi tik septintą savaitės dieną.

Feliksas ūmus, neteisingas žmogus. Darbas jo visai nedomina. Nesirūpina savo kraštu, fermos prietaisais.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2878 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (565 žodžiai)
  • Raimonda
  • Choga Regina Egbeme
    10 - 3 balsai (-ų)
Choga Regina Egbeme . (2011 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/choga-regina-egbeme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:50
×