Čilės turistinis potencialas


Trumpai apie šalį. Keliavimo būdai čilėje. Puerto varas. Vina del maras. Velykų sala. Valparaisas. Arika. Santjagas. Naudoti šaltiniai.

Atsižvelgiant į tai, kad Čilė yra pietvakarinėje pakrantėje Pietų Amerikoje, turistai dažniausiai yra skraidinami į Santjagą , šalies sostinės pagrindinį tarptautinė oro uostą. Taip pat galima keliauti į vieną iš kaimyninių šalių - Peru , Boliviją ir Argentiną taip pat į oro uostą galima atvykti ir jūra.

Čilė turi septynis tarptautinius oro uostai ( Arica , Iquique , Antofagasta , Velykų sala , Santiago, Puerto Montt ir Punta Arenas ). Didžiausias Santjago oro uostas, Aeropuerto Komodoro Arturo Merino Benítez ( LAT ), kuris siūlo tarptautinius skrydžius į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Europoją ir Okeanijoją. Oro uostas siūlo 17 reguliarių skrydžių.Tip pat jis gali pasigirti puikia infrastruktūra, daygybe parduotuvių ir restorų bei VIP holais . Šalia oro uosto įsikūrę daugybę višbučių.

Kelionė į Čilės keliais reiškia kirsti ne vieną sieną einančią tarp Čilės ir jos kaimyninių šalių.

Čilė turi platų tinklą gerai prižiūrimų kelių. Pagrindinius kelius apima Panamerikana , kuri yra vadinama 5 Maršrutais į šiaurę nuo Santiago. Ši magistralė eina per centinę Čilės dalį. Trys pagrindiniai greitkeliai eina palei Čilės pakrantę , įskaitant Autopista Del Sol, kuris jungia Santiagą su uostamiesčiu San Antonio bei paplūdimio miestus, pavyzdžiui, Kartachena, Algarrobo ir Isla Negra. Į pietus, prie puikios magistralės prijungti 5 Maršrutai su pakrantės miestais, tokiais kaip Valdivia ir Concepción . Pietų Puerto Montt su skaldytu kraštovaizdžiu Šiaurės Patagonijoje , per šį regioną galima plaukti keltu, kuris siūlo nuostabų gamtos peizažą Pietų Amerika . Jei norite aplankyti, Velykų sala , jums teks skristi iš Santiago. Jei norite patekti į Pietų Patagoniją yra kasdieniai skrydžiai iš Santiago ir Puerto Montą į Šliuzo miestą Punta Arenas . Dauguma pagrindinių greitkelių Čilėje turi pagalbos tarnybas , degalines , restoranus ir , žinoma, rinkliavų surinkimo postus. Autobusai paprastai keliauja maždaug 80 km / h , o tai reiškia , kad kelionė iš Santjago į Puerto Montas ( 1024 km) užtruktų maždaug 13 valandų.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 3330 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2737 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sarune232
  • Čilės turistinis potencialas
    10 - 4 balsai (-ų)
Čilės turistinis potencialas. (2014 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ciles-turistinis-potencialas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:41
×