Cilindrų galvutės surinkimas


Cilindro galvutė. Cilindrų galvučių remontas. Cilindro galvučių montavimas. Hidraulinis įrenginys skirtas vienu metu ir. Tolygiai užveržti visas veržles ant smeigių. Tvirtinant cilindro galvutę prie cilindro. BLOKO. Literatūra.


Variklio dalis uždaranti darbinį cilindrą vadinama cilindro galvute. Tarp cilindro ir cilindro galvutės dedama raudono vario arba vario - asbesto tarpinė, kuri sandarina degimo kamerą nuo dujų prasiveržimo.

Cilindrų galvutes veikia dujų slėgio jėgos, smeigių užveržimas ir labai didelė šiluminė įtampą.

Cilindrų galvutės dažniausiai gaminamos iš aukštos kokybės legiruoto ketaus markių СЧ 28 – 48 arba

СЧ 32 – 52. Kartais jas gamina ir iš karščiui atsparių molibdeno plieno markės 30M. Greitaeigių variklių galvutes dažnai gamina iš aliuminio lydinių AЛ 5 ir AK 4.

Dvitakčio variklio cilindrų galvutės yra paprastesnės konstrukcijos, negu keturtakčių variklių, kadangi juose nėra angų išmetimo ir įleidimo vožtuvams. Mažo galingumo varikliams galvutės liejamos dviem ir daugiau cilindrams.

Kadangi cilindrų galvutės konstrukcija yra sudėtinga, o taip pat jos dirba sunkiose sąlygose, dažnai atsiranda įtrūkimų. Todėl cilindrų galvutes reikia aptarnaujant kruopščiai stebėti, nes tai viena iš labiausiai pažeidžiamų variklio vietų.

Cilindrų galvutėms charakteringi defektai yra jų apdegimas ir įtrūkimai. Gali apdegti ir užsikniedyti vožtuvų lizdų nuožulnos. Nutrūkę, išdilę arba suglemžti smeigių sriegiai. Labiausiai apdega išmetimo vožtuvų lizdų nuožulnos, kadangi pro jas dideliu greičiu teka karštos dujos (900 -1000°C), o tai yra metalo dujinės korozijos priežastis.

Cilindrų galvutės apdega, kadangi jų dugnas , yra veikiamas aukšto slėgio ir temperatūrų. Jeigu cilindro galvutės pakankamai stipriai apdegusios jas keičia naujomis.

  • Microsoft Word 898 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1296 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Aleksandr
  • Cilindrų galvutės surinkimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Cilindrų galvutės surinkimas. (2016 m. Rugsėjo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/cilindru-galvutes-surinkimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 19 d. 18:44
×