Cinkas referatas


Įvadas. Ir taip, apie cinką turėtumėte žinoti štai ką. Cinkas būtinas kaulų formavimuisi. Didžiausia problema – cinkas ir alkoholis. Cinkas ir žaizdų gijimas cinko tepalu galima tepti sunkiai gyjančias žaizdas ir opas. Bet dar svarbiau savo dietą sutvarkyti taip, kad joje būtų daug produktų turtingų cinku. Cinkas ir protiniai sugebėjimai manoma, jog egzistuoja ryšys tarp protinio ir fizinio organizmo vystymosi ir cinko koncentracijos organizme. Cinkas ir moterys. Cinkas ir senatvė ką jau ir besakyti, senatvė niekam nepatinka, ir viena iš ją lydinčių nemalonių ligų yra senatvinis marazmas, kai žmogus gyvena beveik nieko nesuvokdamas. Tai kodėl gi mūsų organizmui pritrūksta cinko? Iš kur mums paimti reikiamą kiekį cinko? Kiek gi mums cinko reikia per dieną ir kur mums jo rasti? Gydymas cinku. Literatūra.

Jūs jau žinote, kad lydinių savybės skiriasi nuo juos sudarančių grynųjų metalų savybių. Įvairūs priedai suteikia lydiniams norimų mechaninių, fizikinių ir cheminių savybių : metalų lydinius būna lengviau apdoroti – lieti, kalti, deformuoti, jie tampa atsparesni aplinkos poveikiui, stipresni, lėčiau susidėvi. Metalų lydiniai kur kas plačiau naudojami negu grynieji metalai. Apie 95 % viso pasaulio metalų produkcijos sudaro lydiniai, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra geležis. Norint nustatyti, iš kokio metalo pagamintas daiktas, reikia žinoti metalų savybes. Kai kuriuos metalus nesunku atpažinti iš išvaizdos ir panaudojimo.

Negyjančios žaizdos, pooperacinis sveikimas: Flexit Gelacol (Nutrend Nutrition) 6 kapsulės, Vitamin C Formula 6tab (3g), Cinkas 100mg (Scitec Nutrition, cinko gliukonatas), vitamin B complex 1tab (Universal Nutrition) per dieną.

Imuniteto stiprinimo profilaktika: Vitamin C formula 1tab (500mg), Cinkas 1kaps (50mgcinko gliukonatas Scitec Nutrition)

Padidėjęs spuoguotumas: Cinkas 2kaps per dieną (100mg), Vitamin B complex 1 tab (Universal Nutrition), Flexit Gelacol 4tab per dieną (415mg kolageno 1kaps, Nutrend) (Kompanijų pavadinimai parašyti ne reklamos tikslais, tiesiog būtent tuos produktus teko naudoti ir stebėti rezultatus)

Darbo tikslas: Įgyti naujų teorinių žinių apie cinką. Sužinoti jo istoriją, iš kur jis išgaunamas,kur jis pritaikomas, naudojamas. Taip pat kaip vyksta rekcijos jungiantis su įvairiais cheminiais elementais, kaip veikia žmogaus organizmą.

  • Chemija Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1842 žodžiai)
  • Monika
  • Cinkas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Cinkas referatas. (2013 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/cinkas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:22
×