Cirkų ir atrakcionų logistika


Cirkų ir atrakcionų logistika. Įvadas. Atrakcionų logistika. Transporto priemonės parinkimas. Transporto privalumai ir trūkumai. Maršruto parinkimas. Dokumentai. Cirkų logistika. Reikalavimai transporto priemonėms. Būtina laikytis pagrindinių gyvūnų vežimo nuostatų. Draudžiama. Būtina laikytis pagrindinių gyvūnų vežimo nuostatų. Vežimo dokumentai. Gyvūnų tinkamumas vežti. Išvados.

Atliko: AVAf-11 gr.st. Justina Vaičiulė AATf- 11 gr. st. Tomas Astrauskas.

Atrakcionia ir cirkai siejasi logistikos pagrindu, labai svarbu parinkti tinkamas transporto rūšis ir kombinacijas atliekant krovinių,gyvūnų, keleivių gabenimo funkcijas.

Kelių transportas Privalumai: Manevringumas. Vežimų greitis ir reguliavimas. Trūkumai: Didelė kaina. Skubus iškrovimas. Mažas įkrovumas (palyginus su vandens ir geležinkelių transportu). Grobstymas.

Oro transportas Privalumai: Didelis greitis. Saugumas. Mažesnės išlaidos atsargoms, nes kroviniai vežami greičiau ir saugesne transporto rūšimi. Trūkumai: Priklausomybė nuo oro sąlygų. Laiko ir pinigų sąnaudos pristatant krovinius į (iš) aerouosto. Svorio ir gabaritų apribojimai.

Oro kokybė ir kiekis tenkintų vežamų gyvūnų poreikius. Būtų galima prieiti patikrinti ar apžiūrėti gyvūnus. Grindų danga būtų neslidi ir minimaliai sumažintų šlapimo ar išmatų prasisunkimą. Būtų įrengta pakankamai apšvietimo priemonių patikrinti ar apžiūrėti vežamus gyvūnus.

Gyvūnų kilmę ir savininkus; išvykimo vietą; išvykimo datą ir laiką; planuojamą paskirties vietą; numatomą planuojamos kelionės trukmę.

Rekomenduojama vežti tik sveikus gyvūnus. Sužaloti, turintys fizinių trūkumų ar patologinių procesų požymių gyvūnai nėra tinkami vežti.

  • MS PowerPoint 7426 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (790 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Cirkų ir atrakcionų logistika
    10 - 8 balsai (-ų)
Cirkų ir atrakcionų logistika. (2015 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/cirku-ir-atrakcionu-logistika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:01
×