Civilinė darbo sauga


Įvadas. Įmonės pristatymas. Vidaus tvarkos taisyklės. Uab „AURORA“ darbuotojų 2015 m. sausio mėn. darbo laiko grafikas. Uab „AURORA“ darbuotojų pietų pertraukos laikas. Uab „AURORA“ apsaugos darbuotojų 2015 m. sausio mėn. darbo laiko grafikas. 2015 metų sausio mėnesio darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Konditerijos kepėjo pareigybės aprašymas. Konditerijos kepėjo saugos ir sveikatos instrukcija nr. Dėl apsaugos priemonių periodinių apžiūrų ir patikrinimo vykdymo tvarkos patvirtinimo. Asmeninių saugos priemonių apskaitos kortelė. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas – organizuoti darbų saugą UAB „AURORA“ įmonėje.

Uždaroji akcinė bendrovė „AURORA“ įsteigta ir įregistruota Vilniaus miesto valdyboje 2011-01-08. Įmonės kodas: 115300081. Įmonė veikia remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės aktais. Jau 4 metus Vilniaus rajone įsikūrusios įmonės kvalifikuoti, turintys meistro vardus konditeriai, miesto gyventojus ir svečius džiugina įvairiais kepiniais.Iš mažo konditerijos cecho, pirmuosius gyvavimo metus pavadinto "Konditerijos gaminiai", išaugo į „AURORA“, kuri tapo viena iš didžiausių konditerijos gaminius gaminančių bendrovių, savo produkciją realizuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. UAB „AURORA“ gaminamos produkcijos asortimentas yra labai didelis savo klientams siūlome daugiau nei 120 pavadinimų įvairių konditerijos  gaminių.

Darbuotojai privalo dirbti tik su įmonės išduotomis darbo priemonėmis, taip pat būtina vilkėti uniformą, laikytis darbo saugos instrukcijų.

Apsaugos darbuotojai dirba 24 val. per parą.

Padalinių darbuotojai dirba tik pagal nustatytą grafiką:

Darbo užmokestis mokamas du kartus per mėnesį: už pirmąją einamojo mėnesio pusę – ne

Šios taisyklės privalomos visiems įmonės darbuotojams.

1. Įmonės UAB „AURORA“ konditerijos kepėjo pareigybė reikalinga įmonės UAB „AURORA“ nuostatuose ir šiame pareigybės aprašyme numatytai veiklai organizuoti ir vykdyti.

2. Konditerijos kepėjas priimamas ir atleidžiamas iš darbo įmonės direktoriaus teisės aktų nustatyta

turėti atitinkamus pažymėjimus. Higienos žinios ir įgūdžiai atnaujinami teisės aktų nustatytu

7.3. gaminti konditerinius gaminius pagal pateiktą gaminių sąrašą, paruoštas technologines korteles ir prisilaikant maisto gamybos reikalavimų;

7.5. išduoti pagamintus konditerinius gaminius nustatytu laiku ir reikiamos temperatūros;

11. Konditerijos kepėjas, esant reikalui, gali atlikti darbą, nesusijusį su jo tiesioginėmis pareigomis, kai nereikia atlikti tiesioginio darbo;

Konditerijos kepėjas privalo ateiti į darbą numatytu pagal darbo grafiką laiku. Pietauti/Daryti poilsio pertraukėles pagal numatytą poilsio laiką.

Konditerijos kepėjas į darbą privalo ateiti blaivus, darbe nevartoti alkoholio ir narkotinių medžiagų.

Konditerijos kepėjams draudžiama rūkyti darbo vietoje. Leidžiama rūkyti tik pertraukų metu ir tik rūkymui skirtose vietose.

Konditerijos kepėjas privalo atidžiai apžiūrėti savo darbo vietą. Įsitikinti ar darbo vietoje nėra nereikalingų daiktų, kurie gali trukdyti ar kelti pavojų darbuotojui bei įmonės inventoriui.

Pastebėjus įrenginių gedimą, arba pamačius, jog prietaisas nedirba taip, kaip turėtų, konditerijos kepėjas privalo tuoj pat nutraukti darbą ir apie gedimą pranešti padalinio vadovui.

Sugedusių ar nefunkcionuojančių darbo priemonių onditerijos kepėjas draudžiama savavališkai taisyti.

Konditerijos kepėjas draudžiama palikti savo darbo vietą darbo metu. Leidžiama darbo vietą palikti tik leidus padalinio vadovui.

Konditerijos kepėjui leidžiama gesinti tik pirminius gaisro kilimo židinius ir tik su įmonėje įtaisytais gesintuvais.

Kilus pavojui sveikatai ar gyvybei, konditerijos kepėjas privalo pasišalinti iš pavojingos zonos.

Konditerijos kepėjas turi sutvarkyti darbo vietą. Perduodant darbo vietą kitam asmeniui, būtina apie tai pranešti padalinio vadovui.

Baigęs darbą, konditerijos kepėjas privalo surinkti ir pašalinti visas atliekas.

Baigęs darbą, konditerijos kepėjas privalo persirengti darbo rūbus į asmeninius.

Baigęs darbą, konditerijos kepėjas privalo palikti patalpą ir užrakinti duris.

1.Tvirtinu UAB „AURORA“ apsaugos priemonių laikymo, naudojimo, periodinių apžiūrų bei patikrinimų vykdymo tvarką (tvarka toliau).

2.1. Bendrovės padalinio vadovei padalinio atstovą saugai ir sveikatai iki 2011 m. sausio 30 d. su šia Tvarka pasirašytinai supažindinti UAB „AURORA“ darbuotojus, kuri jiems taikoma ir tai patvirtinančius įrašus pateikti Administravimo departamento Personalo ir administravimo skyriaus administratorei.

2.2. Instruktažą kaip naudotis apsauginėmis priemonėmis turi būti pravestas kas 6mėn.

  • Sauga Kursinis darbas
  • Microsoft Word 181 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (4444 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jovita
  • Civilinė darbo sauga
    10 - 4 balsai (-ų)
Civilinė darbo sauga. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/civiline-darbo-sauga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:22
×