Civiline sauga - evakuacijos planas


Uab „elinija“. (elektros tinklų projektavimo įmonėsEkstremaliųjų situacijų valdymo planas. Bendrosios nuostatos. Gresiantys įvykiai. Perspėjimo ir informavimo apie gresiantį ar susidariusį įvykį organizavimas. Keitimosi informacija apie įvykį tvarka. Uab „elinija“ (elektros tinklų projektavimo įmonės) darbuotojų apsauga gresiant ar susidarius įvykiui. Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo plane nurodytų užduočių vykdymo organizavimas. Galimų pavojų ir ekstermaliųjų situacjų rizikos analizė.

Atsižvelgiant į galimų pavojų rizikos įvertinimą, konstatuojama, kad įmonės sėkmingai tęstinei veiklai didžiausią pavojų kelia labai smarki audra, viesulas, škvalas bei pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamoji liga. Darbuotojams rekomenduojama būti atidiems audrų sezono bei epidemijų metu. Siekiant sumažinti galimą aukų ir nukentėjųsių asmenų kiekį, darbuotojai įmonėje reguliariai yra instruktuojami ir apmokomi, kaip teisingai elgtis ekstremalių situacijų metu, apsaugoti įmonės turtą, savo bei aplinkinių žmonių gyvybes bei sveikatą. Esant galimybei numatyti ekstremalias situacijas, darbuotojams rekomneduojama nevykti į darbą, bei sudaromos galimybės darbo užduotis atlikti iš namų.

  • Sauga Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (2730 žodžiai)
  • Valius
  • Civiline sauga - evakuacijos planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Civiline sauga - evakuacijos planas. (2014 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/civiline-sauga---evakuacijos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:43
×