Civilinė teisė 3


Kokie viešosios sutarties ypatumai. Kokiomis sąlygomis yra sudaroma preliminarioji sutartis. Kokios yra įstatymo nustatytos palūkanos ( CK. 210 str ? Kokie yra daikto pirkimo pardavimo sutarties ypatumai. CK 23 skyrius. Kokie yra nekilnojamojo daikto pirkimo pardavimo sutarties ypatumai. Kokios yra esminės sutarties sąlygos. Kada pirkėjui atsiranda nuosavybės teisė į perkamą nekilnojamąjį daiktą. Kokios civilinės atsakomybės rūšys. Kokios yra civilinės atsakomybės sąlygos. Kas yra civilinė atsakomybė. Kokia įmonės pirkimo pardavimo sutarties samprata. Kokia komiso sutarties sąvoka. Kokia rentos samprata. Pagrindinės civilinės atsakomybės funkcijos. Kokie turtui padarytos žalos atlyginimo būdai. Kokie neturtinės žalos padarymo ypatumai. Kokie atleidimo nuo civilinės atsakomybės pagrindai. Kokia yra mainų samprata. Kokią galią turi sutartis. Kokia yra dovanojimo samprata. Kokia yra nuomos samprata. Kokios yra rangos sutarčių rūšys. Kokia yra franšizės samprata. Kokia banko indėlio samprata. Kuo skiriasi nuoma nuo panaudos. Kokios yra akredityvo rūšys. Kokia yra jungtinės veiklos samprata. Kokia paskolos samprata.


- atlygintinė – už parduodamą daiktą mokamas piniginis ekvivalentas.

Pagal skolininkų daugetą ir pareigų pasiskirstymą: dalinė, solidarioji ir subsidiarinė.

3) paslaugų teikimo atveju (CK 6.717 str.).

Pagal atsakomybės dydį: visiška (padaryti nuostoliai turi būti atlyginti visiškai, išskyrus atvejus, kai įstatymai ar sutartis nustato ribotą atsakomybę) ir ribota.

Žala (nuostoliai) (CK 6.249-6.250 str.). Turtinė arba neturtinė.

Kompensacinė - pasireiškia nukentėjusiojo netekimų turtiniu atlyginimu. Prevencinė –siekiama skatinti įstatymų laikymąsi, kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų gerbimą ir paisymą.

  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (2281 žodžiai)
  • Toma
  • Civilinė teisė 3
    10 - 7 balsai (-ų)
Civilinė teisė 3. (2016 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/civiline-teise-3.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:28
×