Civilinės atsakomybės draudimas


Civilinės atsakomybės draudimas. Kontroliniai klausimai. Kodėl yra svarbu apdrausti civilinę atsakomybę? Apibūdinkite sutartinę ir deliktinę civilinę atsakomybę. Išvardinkite dažniausiai taikomas privalomojo civilinės atsakomybės draudimo rūšis. Kokias žinote neprivalomojo civilinės atsakomybės draudimo rūšis? Kokias rizikas draudžia darbdavių civilinės atsakomybės draudimas? Kokios civilinės atsakomybės rizikos yra nedraudžiamos? Santykinės išlygos. Absoliutinės išlygos. Paaiškinkite kas yra „žaliosios kortos“ sistema? Paaiškinkite transporto priemonių savininkų civilinės atsakomybės draudimo esmę ir kada bei kokiu įstatymu remiantis jis Lietuvoje įvestas.

Aktivi draudėjų sportinė veikla.(jei draudėjas padarė žalą sporto varžybose tretiems asmenims, ar jų turtui, tai draudimo įmonė kompensuos padarytą žalą, tik tuo atveju, jei nustatys, kad draudėjas buvo ne dalyvis, o žiūrovas)

Dėl draudėjo kaltės trečių asmenų turtui dėl ilgą laiką veikusių jėgų padaryta žala taipogi dažniausiai nėra laikoma draudiminiu įvykiu, ir tokie nuostoliai nekompensuojami.

Nuostoliai padaryti trečių asmenų turtui, šiaip jau yra nekompensuojami, jei draudėjas šį turtą buvo pasiskolinęs, išsinuomojęs ar neteisėtai pasisavinęs.

Draudimo įmonė nekompensuoja nuostolių, jei draudėjas padaro juos sau, kartu gyvenantiems, ar ta pačia civilinės atsakomybės draudimo sutartimi draustiems asmenims bei jų turtui.

Tretiems asmenims ar jų turtui padaryti nuostoliai yra nekompensuojami ir tuo atveju, kai draudėjas žinodamas apie žalingą tam tikrų, nuo jo priklausančių veiksnių poveikį, šių veiksnių nesistengė pašalinti.

  • Draudimas Konspektas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (568 žodžiai)
  • Odeta
  • Civilinės atsakomybės draudimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Civilinės atsakomybės draudimas. (2013 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-atsakomybes-draudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:36
×