Civilinės saugos praktiniai darbai


Ttestai civilinės saugos mokymui. Civilines saugos testas. Darbu civilines saugos testas. Zmogaus ir aplinkos sauga skaidres. Civilines saugos skaidres. Zmoniu ir aplinkos saugos praktiniai darbai. Civiline sauga skaidres.

Civilines saugos praktiniai darbai studentams. Darbo ir civilinės saugos praktiniai darbai. Gamybiniai nuodai ir apsaugos priemonės nuo jų. Šiluminės aplinkos tyrimas. Profilaktinės priešgaisrinės apsaugos priemonės. Individualių ir kolektyvinių apsaugos priemonių naudojimo nuostatai. 1, 3, 5, 6 darbai. Iš viso 8 skirtingi praktiniai darbai.

Susipažinti su gamyboje ir žemės ūkyje naudojamais nuodais; Susipažinti su apsaugos priemonėmis nuo jų;

Susipažinti su svarbiausiomis sąvokomis, apibūdinančiomis šiluminę aplinką darbo patalpoje; susipažinti su žmogaus kūno termoreguliacijos pagrindais; susipažinti su šiluminės aplinkos normavimo principais; išmokti įvertinti šiluminės aplinkos veiksnių parametrus.

Susipažinti su galiojančiomis priešgaisrinėmis taisyklėmis ir gaisrų gesinimo priemonėmis.

Susipažinti su individualiomis apsaugos priemonėmis ir su reikalavimais, kuriuos turi atitikti slėptuvės;Susipažinti su civilinės saugos slėptuvių naudojimo nuostatais;

  • Sauga Laboratorinis darbas
  • RAR 68 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių
  • Aurius
  • Civilinės saugos praktiniai darbai
    9 - 2 balsai (-ų)
Civilinės saugos praktiniai darbai. (2012 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-praktiniai-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:20
×