Civilinės saugos signalai ir kaip elgtis juos išgirdus


Civilines saugos signalai ir elgesys juos isgirdus. Civilinės saugos signalai ir veiksmai juos išgirdus. Kaip elgtis išgirdus civilinės saugos signalą. Civiline sauga vaikams. Elgesys išgirdus. Civilines saugos signalai elgesys juos isgirdus. Civiliniai signalai. Civilin4 sauga signalai. Civilinės saugos signalai ir kaip elgtis juos išgirdus. Civilines saugos signalai kaip elgtis.

Civilinės saugos signalai ir kaip elgtis juos išgirdus. Civilinės saugos esmė. Civilinės saugos uždaviniai. Piliečių elgesio taisyklės. Lietuvos respublikos gyventojų pareigos civilinės saugos srityje. Gyventojų ir valdymo grandžių perspėjimas ir informavimas. Veiksmai kilus radioaktyviojo užteršimo grėsmei. Stabilaus jodo preparatų vartojimo taisyklės. Elgesys užterštoje vietovėje. Gavus nurodymą evakuotis reikia. Pagrindinių stipriai veikiančių nuodingų medžiagų savybės. Pirmosios pagalbos priemonės. Gavus nurodymą pasitraukti iš užterštos zonos. Kilus gaisrui.

Pilietis nežino kada kils pavojus jo sveikatai pavojus, todėl naudojami civilinės saugos signalai, kurie perspeja žmones apie pavoju. Išgirdus signala apie pavoju reikia skubei isijungti televizija arba per, kuri bus pasakoma apie pavojaus grėsme ir kaip elgtis, kad apsisaugoti.

Vandeninio - spiritinio jodo tirpalas (5% jodo tinktūra) vartojamas taip :

Šiame darbe gauta informacija yra labai svarbi tam, kad galetume išgyventi esant pavojui. Informacija ne tik teoriškai bet ir praktiškai padės kiekvienam piliečiui apsaugoti save, savo šeima ir turta.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (2309 žodžiai)
  • Sedas
  • Civilinės saugos signalai ir kaip elgtis juos išgirdus
    10 - 1 balsai (-ų)
Civilinės saugos signalai ir kaip elgtis juos išgirdus. (2013 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-signalai-ir-kaip-elgtis-juos-isgirdus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:37
×