Civilinės saugos signalai


Civilinės saugos signalai. perspėjimo ir informavimo apie pavojus organizavimas. Kodėl svarbu informuoti apie pavojus? Civilinės saugos signalai. Dėmesio visiems“. Įspėjamasis garsinis signalas. Cheminis pavojus“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Radiacinis pavojus“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Katastrofinis užtvindymas“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Potvynio pavojus“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Uragano pavojus“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Oro pavojus“. Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas. Perspėjimo sistemos patikrinimas“.  . Signalai perduodami. Planuodami ir rengdamiesi veikti ekstremalios situacijos metu atminkite. Siekdamas užtikrinti informavimo efektyvumą reikia. Siųsdami informaciją visuomenės informavimo priemonėms atminkite. Klausimai, į kuriuos turite atsakyti atsižvelgdami į visuomenės informavimo priemonių turinį. Informavimo centro darbuotojai atlieka tris pagrindines funkcijas. Patarimai, į kuriuos būtina atsižvelgti teikiant informaciją žiniasklaidai ir gyventojams. Patarimai, į kuriuos būtina atsižvelgti bendraujant su žiniasklaidos atstovais. Rengdamiesi duoti interviu pabandykite atsakyti į tokius klausimus. Patarimai interviu duodančiajam. Principai, kurių reikia laikytis organizuojant spaudos konferenciją. Atminkite, kad yra žmonių, kurias informacija turi pasiekti specialiais kanalais. Patarimai. Dar 6 patarimai.

Civilinės saugos signalaiperspėjimo ir informavimo apie pavojus organizavimas.

Informacija, lenkianti įvykius, mažina pavojaus laukimo baimę.

,,Katastrofinis užtvindymas“ Įspėjamasis balsu skelbiamas signalas.

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos judriojo ryšio telefonu sukūrimas.

CellBroadcast - tai funkcija, numatyta GSM standarto tinkluose ir naudojanti tarnybinį kanalą, skirtą signalizacijai Pranešimai perduodami tik viena kryptimi (iš stoties į mobilų telefoną) Pranešimai pasiekia visus mobiliuosius telefonus, bet kokiu norimu laiku, o apkrova tinklui prilygsta vienos žinutės išsiuntimui vienam vartotojui Leidžia perduoti pranešimus į nurodomas geografines zonas arba tik tam tikriems vartotojams ar jų grupėms.

Planuodami ir rengdamiesi veikti ekstremalios situacijos metu atminkite.

Neužtenka tik reaguoti į ES, reikia tai daryti aktyviai Įžvelkite ilgalaikes ir trumpalaikes pasekmes Teikite tikslią informaciją saviems darbuotojams, visuomenei, vadovybei ir žiniasklaidai Kalbėdami apie tai, kas vyksta ir ko nežinote arba negalite žinoti, būkite sąžiningi Gerbkite žiniasklaidos darbą Sugebėkite dirbti ir bendrauti net ir patirdami didelį fizinį ar protinį krūvį.

Ekstremalios situacijos metu svarbu, kad institucija į ją žvelgtų ne tik savo, bet ir išorinio pasaulio atstovų akimis, nes nemažai dalykų žmonės gali suvokti kitaip, nei atrodo pačiai institucijai.

Ekstremalios situacijos metu yra svarbūs trys dalykai – pati ekstremali situacija, keliai ir būdai, kaip valdžios institucijos sprendžia ES problemas, ir ES įvaizdis.

Ekstremalios situacijos įvaizdį daugiausia kuria žiniasklaida. Ji sprendžia, ar praneš apie situaciją, kaip ją pateiks, kaip nušvies įvairius sprendimus ir veiksmus.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 594 KB
  • 2016 m.
  • 50 puslapių (2027 žodžiai)
  • Germanteja
  • Civilinės saugos signalai
    10 - 2 balsai (-ų)
Civilinės saugos signalai. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-signalai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:23
×