Civilinės saugos skaidrės (2)


Įvadas. Kas sukelia chemiškai pavojingų objektų avarijAs? Ar galima išvengti chemiškai pavojingų avarijų? Kam kelia grėsmę chemiškai pavojingų objektų avarijos? Jonavos gamybinio susivienijimo „Azotas“ avarija. Likviduojant avarijos pasekmes, neišvengta žmonių aukų, buvo daug sužeistų. „Heron“ gruntovežio avarija. Ekologinė AVARIJA Meksikos įlankoje. Avarija meksikos įlankoje padariniai. Požymiai apie galimą įvykį. Kaip elgtis cheminio įvykio atveju? Chemiškai pavojingų objektų avarijas sukelia įrenginiuose sukauptos galingos jėgos. Bibliografinės nuorodos.


Darbo tikslas: Pateikti informaciją apie chemiškai pavojingų objektų avarijas. Darbo objektas: chemiškai pavojingų objektų avarijos. Darbo uždaviniai: 1. Išsiaiškinti chemiškai pavojingų objektų pavojus; 2. Pateikti chemiškai pavojingų objektų avarijas; 3. Prevencija įvykus chemiškai pavojingų objektų avarijai.

2008 m. sausio 21d. Klaipėdoje Vykdant krovos darbus iš gruntovežio „Heron“ į uosto akvatoriją pateko naftos produktai. Pilant kurą iš vieno tanko į kitą įvyko avarija ir į marių vandenį nutekėjo dyzelinas.

Didelis žmonių skaičius su panašiais simptomais; Neįprasti skysčiai, purslai arba garai, aliejaus pavidalo juostos; Nepaaiškinami kvapai kartu aukščiau pažymėtais požymiais; Neįprasti gyvūnų susirgimo arba nugaišimo atvėjai.

Būkite budrūs įvertinkite esamus įspėjimo apie įvykį požymius, kadangi ankstyvas jų aptikimas didina šansus išgyventi. Kvėpavimo takų apsauga yra vienintelis ir svarbiausias dalyjas esant cheminiam incidentui. Daugeliu atveju vienintelis patikimas būdas apsaugoti kvėpavimo takus kuo greičiau. Kol cheminių medžiagų niekas nepašalino reiktų saugoti atviras žaizdas, burną, akis. Slėptis uždarose patalpose. Uždaryti langus, orlaides, duris, balkonus.

Chemiškai pavojingų objektų avarijas sukelia įrenginiuose sukauptos galingos jėgos. Didžiausią grėsmę objektai kelia tada kai gali palenkti žmonėms ir aplinkai.2. Chemiškai pavojingų objektų avarijų pasitaiko neretai, vienos iš tokių kaip „Azoto“ „Heron“ ar visame pasaulyje nuskambėjus Meksikos įlankos avarija, kurių metų padaryta daug nuostolių bei žalos ne tik gamtai bet ir žmonėms.

  • MS PowerPoint 1671 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (661 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Civilinės saugos skaidrės (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Civilinės saugos skaidrės (2). (2016 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-skaidres-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 01:04
×