Civilinės saugos slėptuvės referatas


Įvadas. Evakuacija. Civilinės saugos slėptuvių tipai. Individualiosios apsaugos priemonės. Civilinės saugos slėptuvių patalpos. Slėptuvių parengimas ekstemalioms situacijoms. Civilinės saugos slėptuvės. Išvados. Naudota literatūra.

Radioaktyviosios, cheminės taršos atveju radioaktyviosios dulkės ir pavojingų cheminių medžiagų aerozoliai gali patekti į gyvenamąsias patalpas pro langus, duris, ventiliacijos kanalus, dūmtraukius ir kitas angas. Visus plyšius duryse, durų staktose ir langų rėmuose reikia užtaisyti, būtina uždaryti orlaides, dūmtraukius ir kitas angas, jas galima dar uždengti skydeliais iš medžio ar kartono. Langams hermetizuoti tinka lipnios polimerinės, akytos gumos, profiliuoto popieriaus juostelės. Namo ar buto durų ir durų staktų lietimosi vietose plyšius galima užtaisyti guminiais, poroloniniais ar kitos panašios medžiagos intarpais. Duris taip pat galima apmušti tankia medžiaga ir iš vidinės pusės ant staktos pritvirtinti vilnonę antklodę, storo polietileno plėvelę ar kitos tankios medžiagos uždangą. Labai sandarūs yra plastikiniai langai bei balkonų durys. Tokių langų ir durų papildomai hermetizuoti nereikia.

Išnešti iš slėptuvės nereikalingus daiktus ir medžiagas;

Patikrinti vėdinimo, filtrų ir kanalizacijos sklendes ir vandentiekio čiaupus, elektros tiekimo linijų jungiklius;

Civilinė sauga. Čyras P. ir kiti, V., 2003m.

E.Mockienė “Civilinė Sauga” Šiauliai 2007m.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2524 žodžiai)
  • Kristina
  • Civilinės saugos slėptuvės referatas
    10 - 8 balsai (-ų)
Civilinės saugos slėptuvės referatas. (2015 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-sleptuves-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:39
×