Civilinių teisių įgyvendinimas ir gynimas


Civiliniu teisiu gynimas. Civilinių teisių gynimo būdai kursinis. Magistro darbu temos civiline teise. Faktinis civiliniu teisiu igyvendinimas. Civilinių teisių įgyvendinimo būdai.

Konstitucinė žmogaus teisių ir laisvių apsauga sprendžiant baudžiamosios atsakomybės klausimus – tema, kuri savo aktualumu, skatina nuolatines diskusijas bei teisininkų susidomėjimą. Jos aktualumą visų pirmą lemia, tai, kad ši tema savyje apima dvi fundamentalias savarankiškas teisės šakas: baudžiamąją ir konstitucinę. Civilinių teisių gynimas.

Civilinės teisės subjektas gali įgyvendinti savo tesies bet kokiais neuždraustais būdais. Yra skiriami faktiniai ir juridiniai teisės įgyvendinimo būdai. Faktinis, pvz, tai toks būdas kai savininkas pats valdo savo turtą, naudojasi juo bei disponuoja, nesudarydamas dėl šio turto sandorių, kai įpėdinis faktiškai pradeda valdyti paveldimą turtą. Juridinai- tai įvairūs sandoriai (pirkimas- pardavimas, dovanojimas, turto nuomojimas).

Dažniausiai subjektines teises įgyvendina patys jų subjektai. Tačiau jas gali įgyvendinti ir tretieji asmenys.

Tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys gali savo teises įgyvendinti per atstovus.

  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (713 žodžiai)
  • Civilinių teisių įgyvendinimas ir gynimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Civilinių teisių įgyvendinimas ir gynimas. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/civiliniu-teisiu-igyvendinimas-ir-gynimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:21
×