CNC tekinimo staklių programavimas


Mechanikos laboratorinis darbas.

Laboratorinis darbas nr. cnc tekinimo staklių programavimas. Darbo eiga įrankių parametrai. Įrankis Įrankio eskizas Įrankio Nr. Išorinio kontūro tekinimo peilis. Apdirbtos detalės imitavimo vaizdas. Laboratorinis darbas nr. cnc frezavimo staklių programavimas. Programos tekstas Apdirbtos detalės imitavimo vaizdas. Laboratorinis darbas nr. cnc apdirbimo centro programavimas.


Susipažinti su CNC programinio valdymo tekinimo staklėmis Pinacho Rayo 165 ir išmokti programuoti nesudėtingą detalės kontūrą Manual Guide i Turning.

Laboratorinio darbo metu buvo susipažinta su programinių tekinimo staklių Pinacho Rayo 165 valdymu ir pagal duotą detalės brėžinį parašyta programa ir pagaminta detalė.

Susipažinti su CNC programinio valdymo frezavimo staklėmis Deckel Maho DMU 35M ir išmokti programuoti nesudėtingą detalės kontūrą Shopmill.

Atlikus laboratorinį darbą buvo susipažinta su CNC programinio valdymo frezavimo staklėmis Deckel Maho DMU 35M ir pagal duotą brėžinį parašyta Shopmill programa detalės kontūras

Susipažinti su CNC programinio valdymo apdirbimo centru Leadwell V-20 ir išmokti programuoti nesudėtingą detalės kontūrą Manual Guide i Milling.

Atlikus laboratorinį darbą buvo susipažinta su CNC programinio apdirbimo centro Leadwell V-20 valdymu, ir pagal duotą brėžinį parašyta programa ir pagaminta detalė.

CNC tekinimo staklių programavimas. (2017 m. Rugsėjo 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/cnc-tekinimo-stakliu-programavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:26