Coca-cola kompanijos analizė


Coca cola imones analize. Coca cola kompanijos istorija. Coca cola kompanijos strategija. Jav finansines analizes istorija. Coca cola darbo pasiulymai. Coca cola vidine struktura. Coca cola sudarymas. Analize coco-cola. Coca cola kompanijos referatas. Technologiniai veiksniai coca cola.

Įvadas. Makro aplinkos analizė. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Aplinkosauga. Teisinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Rinkos, pramonės šakos scenarijai. Galimybės ir pavojai. „coca-cola“ komapnijos vidinė aplinka. „coca-cola“ kompanijos istorija, produktai, vadovai, kultūra ir filosofija. „coca-cola“ produktai. „coca-cola“ vadovai. „coca-cola“ produktai. „coca-cola“ kompanijos stiprios ir silpnos pusės. „coca-cola“ esama strategija. Problemos su kuriomis susiduria kompanija. Srateginių alternatyvų pasirinkimas. Išvados.

“Coca-Cola” kompanija yra viena žinomiausių ir garsiausią prekinį ženklą turinčių kompanijų pasaulyje. Taip pat tai yra didžiausia pagal prekybos apimtį gėrimų gamintoja pasaulyje, savo veiklą vykdanti daugiau nei 200 šalių ir vis dar besiplečianti. Pasirinkome nagrinėti ją būtent dėl minėtų savybių: prekinio ženklo žinomumo, didelės prekybos apimties ir veiklos tinklo išsiplėtojimo tarptautiniu mastu. Nagrinėti „The Coca-cola company“ strategijos aspektus ir alternatyvas jai buvo naudinga ir iš dalies nauja patirtis dėl kompanijos veiklos masto ir struktūros unikalumo. Kompanija buvo įkurta JAV taip pat šios šalies rinkoje gaunami 2/3 bendrosios apyvartos, todėl nagrinėjame būtent šioje šalyje susidariusią padėtį. Organizacinę aplinką ir strategines alternatyvas parinkome remiantis statistiniais „The Coca-cola comapny“ JAV rodikliais. Darbe pateiksime apibendrintą informaciją apie įmonę, jos veiklą, išorinius ir vidinius organizacinius veiksnius, kiek leidžia viešasis priėjimas, išanalizuosime kompanijos strategiją, ir pasiūlysime alternatyvų arba patobulinimų jai.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4252 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justinas
  • Coca-cola kompanijos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Coca-cola kompanijos analizė. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/coca-cola-kompanijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:16
×