Common rail sistema (cr)


Dyzelinio variklio ir Bosch,,Common Rail“ sistemos istorija. ,,Common Rail“ sistemų apžvalga. (CR) sistemos didelio slėgio komponentai. Lengvojo ir krovininio automobilio (CR) sistemų schemos. Išvados. Literatūra.

Reikalavimai dyzelinio variklio įpurškimo sistemoms nuolat didėja.Jie turi būti dinamiški, efektyvūs didinant vairavimo malonumą, naudoti mažai kuro ir neteršti aplinkos. Kaip gamintojas ir svarbiausių automobilinių technologijų inovatorius, Bosch garantuoja, kad šios sritys tobulinamos. Pavyzdžiui: „Common Rail“– tai nauja tiesioginio įpurškimo sistema iš Bosch, kuri iš pagrindų pakeitė dyzelinius variklius automobiliuose ir universaliose transporto priemonėse.

Bosch "rašė" automobilių istoriją nuo pat pradžių. Dyzelino įpurškimas ir pažangios technologijos kaip „Common Rail“ - visos kilo iš Bosch. Šios kompanijos nauja dyzelino įpurškimo sistema turėjo lemiamą poveikį dyzelino populiarumui Vakarų Europoje. Bosch pasiūlytos dyzelino sistemos yra plėtojamos ir diegiamos pasauliniame tinkle. Jos padeda automobiliams tapti dinamiškesniais, ekologiškesniais ir ekonomiškesniais. Bosch yra vienas iš pasaulio pagrindinių įpurškimo sistemų gamintojų.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 5701 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1474 žodžiai)
  • Benas
  • Common rail sistema (cr)
    10 - 3 balsai (-ų)
Common rail sistema (cr). (2013 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/common-rail-sistema-cr.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:49
×