CRM sistemos pristatymas


Tėja. Kas yra crm? Mūsų pasirinkta verslo valdymo sistema (CRM) yra Tėja. Kuriam iš CRM tipų priklauso Tėja verslo valdymo sistema? Verslo valdymo programa Tėja. Kurias veiklos sritis stiprintumėte sistemos pagalba. Modulis susideda iš dviejų pagrindinių dalių. Projektų medis. Laiko grafikas. Verslo valdymo sistema Tėja.

Tėja CRM priskirtume prie e-CRM taip įvardijamas santykių su klientais valdymas panaudojant elektroninius komunikacijos kanalus, kur dažniausiai juo būna internetas. Taip kartais žymimos interneto technologijomis paremtos sistemos, leidžiančios klientams tiesiogiai keistis informacija su įmone. Taip pat ir prie PRM (ang. Partner Relationship Management) – santykių su partneriais valdymo sistema, leidžianti pagerinti aptarnavimo kanalų struktūrą, bendrauti su tarpininkais, juos skatinti nuolaidomis bei kitomis priemonėmis. Šios sistemos pagalba įmonė efektyviau valdo santykius su savo prekybos partneriais, nukreipia klientus į optimalų aptarnavimo kanalą ir “ištiesina” pardavimo procesą.

Programoje Tėja galima kaupti ir analizuoti daugumos įmonės veiklos procesų duomenis: Prekių tiekimo ir jų paskirstymo valdymas Prekių ir paslaugų pirkimai Prekių ir paslaugų pardavimai Verslo rodikliai ir analizė Buhalterinė apskaita Personalo apskaita ir darbo užmokestis Klientų ryšių valdymas (CRM).

Darbuotojų resursų apskaita ir valdymas Ilgalaikio turto apskaita Įmonės transporto apskaita Muitinės INTRASTAT ataskaitos Gamyba Ataskaitos Administravimas Periodinių darbų vykdymas Pokalbių ir žinučių sistema Pagalbos sistema.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 160 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (497 žodžiai)
  • Matas
  • CRM sistemos pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
CRM sistemos pristatymas. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/crm-sistemos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:43
×