Crouzet valdiklio programavimas FBD kalba


Mikroprocesoriai ir valdikliai. Nuspaudus HMI sąsajos mygtuką , kas sekundę suveikinėja išėjimas O. O3 išėjimas suveikinėja kas 2 sekundes.


Darbo tikslas: susipažinti su Crouzet valdiklių ir FBD programavimo kalba; palyginti LAD su FBD, parašyti kelias programos.

Įjungus HMI sąsajos mygtuką (jungiklį) A, atsiranda loginis vienetas išėjime O1, įjungus HMI sąsajos mygtuką (jungiklį) B, atsiranda loginis vienetas išėjime O2. Sąlyga: kol yra loginis vienetas išėjime O1, negali atsirasti loginis vienetas išėjime O2 ir atvirkščiai.

Kai programa paleista į „SET RESET“ elementus, į jų abu įėjimus ateita ALL. Kai nuspaustas miktukas A į elementą NOT (B08) ateina ALL, kuri jis konvertuoją į ŽLL. Tuo jis įjungia SET B11 elemente ir RESET B12. Toliau SET keliauja į AND (B09) kur susideda su ALL nuo miktuko A. Jei tuo metu paspausim miktuką B į SET RESET (B11 B12) elementus joks signalas neateina, Q1 įšejimui vis dar galioja komanda SET, o Q2 yra užblokuotas. B miktuko programa yra veidrodine A miktuko.

Įjungus HMI sąsajos mygtuką (jungiklį) A, atsiranda loginis vienetas išėjime O1, įjungus HMI sąsajos mygtuką (jungiklį) B, atsiranda loginis vienetas išėjime O2. Sąlyga: kol yra loginis vienetas išėjime O1, negali atsirasti loginis vienetas išėjime O2 ir atvirkščiai, tačiau spustelėjus HMI sąsajos mygtuką ESC, aukštas lygis atsiranda abiejuose išėjimuose (O1 ir O2).

  • Microsoft Word 128 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (786 žodžiai)
  • Kolegija
  • Denis
  • Crouzet valdiklio programavimas FBD kalba
    10 - 3 balsai (-ų)
Crouzet valdiklio programavimas FBD kalba. (2019 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/crouzet-valdiklio-programavimas-fbd-kalba.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 23:58
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo