CS Atmintinė ekstremalių situacijų atvejais


Cs veiksmų ir priemonių planavimas ekstremalių situacijų atveju. Ka daryti esant ekstremaliai situacijai. Cs ekstremalios situacijos. Cs ekstremaliomis. Ekstremaliu situaciju valdymas referatas ka daryti. Skaidres apie pavoju ekstremalia situacijas. Civilinės saugos signalų sąrašas ir jų paskelbimo tvarka. Civilinė sauga atmintinė. Ekstremalių situacijų civilinės saugos signalų sąrašas. Ekstremalios situacijos signalai.

Atmintinė ekstremalių situacijų atvejais. Civilinės saugos signalai. Neringos savivaldybės teritorijoje galimos vietinės ekstremalios situacijos. Siekdama paspartinti ir supaprastinti pranešimo apie susidariusias ekstremalias situacijas perdavimą, Lietuvos Respublikos Vyriausybė 1992 m. liepos 30 d. potvarkiu Nr. 766 patvirtino civilinės saugos signalų sąrašą ir jų paskelbimo tvarką. Šie signalai galioja nuo jų paskelbimo dienos. Visų Lietuvos žmonių pareiga - gerai juos žinoti ir mokėti veikti išgirdus atitinkamą signalą. Iš viso nustatyti aštuoni signalai: ,,Dėmesio visiems”, ,,Radiacinis pavojus”, ,,Cheminis pavojus”, ,,Katastrofinis užtvindymas”, ,,Potvynio pavojus”, ,,Uragano pavojus”, ,,Oro pavojus”, ,,Oro pavojaus atšaukimas”. Signalai skelbiami tokia tvarka: susidarius ekstremaliai situacijai, iš pradžių duodamas garsinis signalas. Jį išgirdę, gyventojai privalo skubiai įsijungti laidinį radiją, televizorių ir išklausyti tarnybų pranešimą apie kilusį pavojų bei reikalingus nurodymus. Visi signalai skelbiami tris kartus , vėliau jie dar kartojami papildant juos reikalingais nurodymais. Priklausomai nuo įvykio masto, signalus gali perduoti įmonių vadovai , miestų ir rajonų valdybos, KAM Civilinės saugos departamentas.

Čia pateikti tik būtiniausi nurodymai. Konkretesni nurodymai bus perduodami per visuomenės informavimo priemones.

Ruošiantis pasitraukti, reikia turėti omenyje, kad išvykstama ilgam laikui.

Galimi ir kitokie pavojai bei ekstremalios situacijos: gaisrai, pūgos, epidemijos, epizootijos, kuriems kilus būtina žinoti, kaip elgtis. Apie tai galima pasiskaityti knygoje ,,Civilinės saugos pagrindai”.

Pakrančių tarša išsiliejusiais naftos produktais Baltijos jūroje, ar Kuršių mariose. Valymo darbuose turėtų dalyvauti visi. Ateinantys į pagalbą su savimi turėtų turėti kokį nors įrankį  (kastuvą, kibirą, grėblį), bei tinkamą darbams su nafta aprangą ( guminius batus, pirštines). Kiekvieno dalyvavimas tai neįkainojamas indėlis į unikalios gamtos, darbo vietų ir pragyvenimo šaltinio išsaugojimą;

Hidrometeorologiniai reiškiniai,- uraganinis vėjas, škvalas, sniegas, lijundra ir t.t.;

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į specialistą Alvydą Pukinską, adresu Taikos g. 2-3, Nida, Neringa. Telefonas pasiteirauti (8-469) 52036.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (1485 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gaivilė
  • CS Atmintinė ekstremalių situacijų atvejais
    10 - 3 balsai (-ų)
CS Atmintinė ekstremalių situacijų atvejais. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/cs-atmintine-ekstremaliu-situaciju-atvejais.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 23:04
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo