Cukrus transportas skaidrės


Cukrus. Įvadas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Cukraus gavybos vietos Lietuvoje. Cukraus gavybos vietos Europoje. Laivų tipai kuriais gabenamas cukrus, jų konstrukcija ir. ypatumai. Cukraus cheminės bei fizinės savybės. Cukraus transportavimo ypatumai ir sąlygos. Cukraus įpakavimas ir žymėjimas. Curaus iškrovimo ir pakrovimo ypatumai. Cukraus sandėliavimas. Išvados.

Tikslas: Išanalizuoti cukraus, kaip krovinio, gavybą, gabenimą, pakavimą ir sandėliavimą. Darbo uždaviniai: 1. Pristatyti cukraus gavybos ir gabenimo ypatumus. 2. Išanalizuoti cukraus savybes, jo įpakavimo ypatumus. 3. Išnagrinėti cukraus sandėliavimą, iškrovimo ir pakrovimo technologijas.

Laivų tipai kuriais gabenamas cukrus, jų konstrukcija irypatumai.

Agregatinė būsena: kietas Spalva: Balta, gelsva, ruda Kvapas: bekvapis Lydimosi temperatūra: 186 °C Santykinis tankis: 800 kg m3 Tirpumas vandenyje: 203 g/100g prie 20 °C – tirpus.

Cukrus gabenamas supiltiniu, būdu,maišuose gali būti laikomas atvirose aikštelėse, kurios turi buti įsikūrusios sausoje vietoje , taip pat aikštelėse turi būti betoninis, asfaltinis arba medinis pagrindas. Aplink aikštelių turi būti įtaisytos šoninės pertvaros ir slenksčiai.

Cukrus yra transportuojama: maišuose, konteineriuose, ant konteinerinių platformų ir roltreileriuose. Tara turi atitikti visų standartų reikalavimams, ir kontraktų sąlygoms. Tara turi būti sausa, švari bei neturi turėti pašalinio kvapo. Išsikišančios laivo korpuso dalys turi būti atskirtos nuo krovinio mediniu atskyrimu. Triumuose krovinys yra dedamas į tankų štabelį, venteliacinių kanalų prietaisas yra nereikalingas. Maišai neturi teršti savo turinio maišo audinio dalelėmis, bei neturi turėti pašalinio kvapo. Krovinys neturi byrėti pro maišo audinį, ar pro siūles. Tam, kad išvengti atskirų maišų ir pakuočių pasislinkimo nuo pradinės vietos, pakuotes reika paskirstyti tankiai, vengiant tarpų susidarymo, tarp atskirų pakuočių.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 216 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (738 žodžiai)
  • Karina
  • Cukrus transportas skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Cukrus transportas skaidrės. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/cukrus-transportas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:42
×