CV rašymas


Įvadas. Funkciniai stiliai. Meninis stilius. Buitinis stilius. Mokslinis stilius. Publicistinis stilius. Kanceliarinis stilius. Gyvenimo Aprašymas. Prašymas. Įgaliojimas. Motyvacinis laiškas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.


Šiais kosmopolitiškais laikais visam pasaulyje gali susikalbėti mokėdamas kelias didžiąsias kalbas, tokias kaip: ispanų, anglų, rusų ar kinų. Tai skatina jas mokintis, o taip pat mažiau dėmesio skiriama autentiškumui – daug mažų ir ne tik bendruomenių nyksta, vyksta kalbų ir kultūrų asimiliacija. Dėl šių priežasčių žmonės prasčiau moka rašyti bei kalbėti savo gimtosiomis kalbomis. Tai galima pastebėti ir rašto darbuose ypač tokiuose, kurių turinyje yra specifinių, specialybinių žodžių. Šis darbas padės mažinti klaidų skaičiui bei tobulinti lietuvių kalbos žinias.

„Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas“ Studijų laikotarpis: 2014 - 2018, Programų Inžinerija.

Asmeninės savybės: sugebu planuoti savo laiką, pasirinkti prioritetus ir efektyviai spręsti problemas.

Prašau man, Laimonui Kazėnui, leisti atlikti papildomą praktiką nuo 2017-11-04

nes mane priėmė į norimą praktikos vietą, kurioje stipriai patobulinčiau specialybinius įgūdžius.

„Danske Bank“ A/S įgalioja IT specialistą Laimoną Kazėną (asmens kodas 3950504xxxx), asmens tapatybės kortelės Nr. 138195xx, išduotos Vilniaus (64), išdavimo data 2010-01-23, pateikti ir atsiimti su įmone susijusius dokumentus.

Esu ketvirtakursis studentas, studijuojantis programų inžineriją, Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Turiu įgudžių „C++“, „HTML“, „CSS“, „Javascript“, „Angular.js“, „Node.js“, „MongoDB“, „JQuery“, „PHP“ „Express.js“. Esu dirbęs su tokiomis programavimo aplinkomis: „Code::Blocks“, „Visual Studio“, „NetBeans“, „Webstorm“, „PhpStorm“. Esu atlikęs praktiką „Danske Bank“, „Robotic Process Automation“ skyriuje.

Savarankiško darbo metu buvo atliktos užduotys: parašytas papildomos praktikos prašymas, parašytas įgaliojimas, sukurtas gyvenimo aprašymas bei motyvacinis laiškas darbdaviui. Darbo metu iškilo dokumentų formavimo nesklandumų, tačiau jie buvo įveikti naudojantis informacijos šaltiniais esančiais internete.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (968 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laimonas
  • CV rašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
CV rašymas. (2018 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/cv-rasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 06:22
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo