D-jetronic įpurškimo sistema


Ipurskimo sistema referatas. Jetronic purkstuku kaina. Dyzelinių variklių teorija. D jetronic referatas nemokamai. Ipurskimo sistemos referatas. Ipurskimo sistemos veikimo principas. Referatas audi nemokamai. Tiesioginis ipurskimas referatas. Referatas ipurskimo sistema. Audi jetronic ipurskimo sistemos purkstuko veikimas.

Įvadas. Truputis istorijos. Modeliai kuriuose buvo naudojama d-jetronic sistema. D-jetronic sistemos apžvalga. Veikimo principas. Elektrinis kuro siurblys. Purkštukai. Išvados. Literatūra.

Dar iki pirmosios elektroniškai valdomos benzino įpurškimo sistemos „D-Jetronic“ sukūrimo benzino įpurškimas jau buvo ne naujas atradimas, nes jau buvo panaudotas ankstesniuose varikliuose.

1885 m., stacionariam pramoniniam varikliui buvo panaudota pirmoji įpurškimo į įsiurbimo vamzdį sistema. 1925 m. Išbandytas lėktuvo variklyje įmontuotas karbiuratorius be pludės su įrengtu įpurškimo įtaisu, 1930m. – elektriškai valdoma įpurškimo sistema, įmontuota į lenktyninį motociklą.

Pagaliau 1951 m. ,,Bosch" sukūrė mechaniškai varomą benzino įpurškimo siurblį, skirtą,,Gutbrod Superior 600" ir,,Goliath GP 700': Tai buvo pirmieji lengvieji automobiliai su benzino įpurškimo sistema, kuri benziną purškė tiesiogiai į variklio cilindrą.

Pirmą kartą, elektroninė „Bosch” „D-Jetronic“ kuro įpurškimo sistema, masinėje gamyboje buvo panaudota 1967 m. gaminant VW 1600 TL. Po penkerių metų šią sistemą naudojo 18 automobilių gamintojų. Nemodifikuota „D-Jetronic“ sistema paskutinį kartą buvo panaudota apie 1976 m.

Slėgio matavimas įsiurbimo yamzdyje prieš droselinę sklendę yra atmosferinis aplinkos slėgis,už droselinės sklendės mažesnis slėgis, kuris keičiasi pagal droselinės sklendės padėtį.Šis mažesnis slėgis įsiurbimo kolektoriuje yra matavimo dydis, kuriuo remiantis gaunama svarbiausia informacija -variklio apkrova.Tai įsiurbto oro tūrio, todėl ir variklio apkrovos, matas.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 662 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1088 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kestutis
  • D-jetronic įpurškimo sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
D-jetronic įpurškimo sistema. (2012 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/d-jetronic-ipurskimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:43
×