D. Opolskaitės knygos „Eksperimentas gyventi“ aprašymas


D. Opolskaitės knygos „Eksperimentas gyventi“ aprašymas.


Ši knyga apie mergaitę iš vaikų namų, kuriai labai trūksta meilės ir globos. Mergaitę įsivaikina, tačiau tai visko nepakeičia.

Ji susiranda "draugų", kurie jai daro blogą įtaką. Ji pradeda gerti, manydama, kad tai yra gerai. Visus tuos blogus dalykus ji su draugais vadina gyvenimo malonumais. Laimei, istorija čia nesibaigia.

Moteris su kuria ji gyveno miršta ir mergina (Beata) lieka gyventi globėjos namuose, kur susilaukia kūdikio ir supranta, kad vaikas yra jos gyvenimas ir didžiausia jos turėta laimė.

"Pasaulyje, kuriame gyvenau, niekada nebuvo Dievo. Galybę kartų iešojau jo naiviai tikėdamasi rasti, bet neradau.

Vis gi beviltiškai bandžiau vaizduotis, kad kadaise, labai seniai, Jis vaikščiojo šia žeme, tikrų tikriausiai praėjo visas mano gyvenimo keliais ir takeliais, tačiau Jo pėdų įspaudai kaip neatpažįstamos fosilijos tebeglūdi giliausiuose jos sluoksniuose, patikimai užnešti pliku, po visur amžiais vėjo pustomu smėliu. Žinojau, kad kadaise Jo tariami galingi žodžiai lengvai keitė likimus ir gydė sergančias sielas, tačiau mane visą laiką diena iš dienos gaubė šiurpi tyla, supo storas ir neprakertamas jo lukštas, o tie žodžiai, lengvi, stebuklingi ir gražūs, tikriausiai tebesklandė kažkur už jo.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (685 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Augustina
  • D. Opolskaitės knygos „Eksperimentas gyventi“ aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
D. Opolskaitės knygos „Eksperimentas gyventi“ aprašymas. (2020 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/d-opolskaites-knygos-eksperimentas-gyventi-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 21:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo