Dabarties pasaulio tyrimai Nauji atradimai


Įvadas. Atrasta nauja gyvybės forma mintanti arsenu. Naujas radinys verčia permąstyti praeitį. Įvadas. Žengiame į dešimtmetį, kai mokslo atradimai pakeis mūsų gyvenimą. Naujas radinys verčia permąstyti praeitį.

Šiame darbe apžvelgiau keletą naujausiu tyrimų ir atradimų kurie man pasirodė įdomus ir svarbūs žmonijai.. Nuo senų laikų žmogus vis kažka tiria ir ieško. To pasekoje ir atsirado šis darbas kurį jus dabar skaitote. Apibendrinant norėčiau pasakyti kad visi šie tyrimai buvo atlikti nesenai o kai kurie iš jų dar ir dabar tyrinėjami. Atrasta nauja gyvybės forma gali iš esmės pakeisti žmonijos gyvenimą, ko gero, geriausiai potencialią šio atradimo vertę iliustruoja skeptiškai jį vertinančio S.Bennerio sakinys: „, Šis atradimas bus tiesiog mokslo pasaulio pamatus sudrebinsiantis įvykis.Dar vienas mokslinis tyrimas yra Gunung Mulu urvai kurie slepiasi po žeme nusidrieke ištisais labirintais. Paskui mokslininkus į šiuos urvus seka ir smalsūs turistai. Šis atradimas žmonėms bus didžiulė pramoga,o įdomiausia ir svarbiausia yra tai ,kad šių uolų tyrinėjimams dar nematyti pabaigos. Kiti archeologiniai tyrinėjimai mokslininkus nuvedė iki Peru džiunglių kur buvo rastos senovės kapavietės.Apibendrinant galima teigti, kad žmonija dar daug ko nežino ir dar daug kas neatrasta. Moksliniai tyrinėjimai eis iš kartos į kartą ir galbūt net pakeis mūsų istoriją.

  • Microsoft Word 1370 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (1956 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Dabarties pasaulio tyrimai Nauji atradimai
    10 - 7 balsai (-ų)
Dabarties pasaulio tyrimai Nauji atradimai. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/dabarties-pasaulio-tyrimai-nauji-atradimai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 19:38
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo