Daiktai palengvinantys buitį (mobilieji telefonai)


“Daiktai, palengvinantys buitį (mobilieji telefonai)”. Beveik kiekvienas šiais laikais turi mobilųjį telefoną. Kas yra mobilusis telefonas? Kas nutiktų jai pasakyčiau tokį telefono modelį kaip „Motorola DynaTAC 8000X“. Mobilieji Telefonai. Mobilusis telefonas − nedidelio galingumo radijo siųstuvas imtuvas. Mobilusis telefonas yra universali  bendravimo ir informacijos gavimo.  Pirmieji mobilieji telefonai buvo lagamino dydžio ir naudodavo labai daug elektros energijos. Istorija. 1983 m. išleistas pirmasis portatyvinis mobilusis telefonas „Motorolla DynaTAC 8000X“. 10-ajame dešimtmetyje atsirado „Antrosios kartos“ mobilieji telefonai (2G). Dalis medikų mano, kad mobiliojo telefono skleidžiamos radijo bangos yra kenksmingos. Gėris ar blogis? Daugelyje nepriklausomų tyrimų buvo nustatyta.  Pavyzdžiui, anot britų medikų. Faktai. Įdomu. Telefonas nebuvo išrastas vieno žmogaus. Negalavimai kuriuos sukelia. Negalavimai!!! Informacija rinkta iš.


Beveik kiekvienas šiais laikais turi mobilųjį telefoną. Tačiau ar kas susimąstė koki telefonai buvo prieš 50m. ar 20m... Manau, kad ne. Dabar mes žinome tokius telefonus kaip „LG“, „Appel“, „Nokia“, „Samsung“ ar dar daug kitų.

Kas nutiktų jai pasakyčiau tokį telefono modelį kaip „Motorola DynaTAC 8000X“? Manau šiuolaikiniai žmonės nė nežinotų kas tai.. Tad aš jums papasakosiu apie pačius pirmuosius mobiliuosius telefonus...

Negalavimai kuriuos sukelia telefonai: Galvos skausmus Nuovargį Stresą Nemigą ar sutrikdyti miego procesą Raumenų skausmus Sukelia smegenų ir kitų rūšių vėžį.

  • Elektrotechnika Skaidrės
  • MS PowerPoint 501 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (343 žodžiai)
  • Akvilė
  • Daiktai palengvinantys buitį (mobilieji telefonai)
    10 - 2 balsai (-ų)
Daiktai palengvinantys buitį (mobilieji telefonai). (2016 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/daiktai-palengvinantys-buiti-mobilieji-telefonai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:12
×