Dailės aprašas Tapyba ant sienos


Dailės aprašymas. Įvadas. Dėstymas. Istorinės sąsajos. Savo darbo aprašas ir analizė. Išvados. Literatūra. Priedai.


Visada domėjausi kitomis šalimis, pasirinkęs šį egzaminą, apgalvodamas idėją, pasirinkau Anglijos valstybę siekdamas supažindinti jos gražią bei gan įdomią architektūra kitiems mokykloje besimokantiems mokiniams. Tai paskatino mane imtis projekto, dekoruojant anglų kabineto sieną. Tikslas- dalinai atkurti Anglijos architektūros elementus. Kūrybinis darbas bus išdėstytas per visą galinę kabineto sieną. Darbe bus naudojami du Anglijos architektūros paminklai: Big Benas ir apžvalgos ratas „London Eye“. Spalvos suderintos pagal pasirinktą koloritą.

Darbe rėmiausi garsaus dailininko Lowry LS kūryba. Šio dailininko kūrybą yra labai artima Londono miesto architektūrai, nes Lowry LS yra kilęs iš Anglijos ir jo darbai mane labai įkvėpė.

Lowry LS biografija.

Laurence Stephenas "L.S." Lowry (1 Lap 1887 - 23 vasaris 1976) buvo anglų menininkas gimė Stretforde, Lancashire. Daugelis jo piešinių ir tapybos vaizduoti Pendleburyje, kur jis gyveno ir dirbo daugiau nei 40 metų, o taip pat Salforde ir jo apylinkes.

Lowry garsėjo gimtajame pramonės rajonuose Šiaurės Vakarų Anglijoje 20-ojo amžiaus viduryje. Jis sukūrė savitą tapybos stilių ir yra geriausiai žinomas už savo miesto Landšafto apgyvendinimą žmonių figūromis, dažnai vadinamomis "Medinė dalis degtukus vyrų". Jis tapė paslaptingose negyvenamose vietose, jo peizažai, portretai ir nepublikuotas darbas "Marionette", buvo rasti tik po jo mirties.

Dėl savo naudojamo stiliaus bei oro poveikio stokos daugelis jo peizažų jis kartais apibūdindavo kaip naivaus "Sekmadienio dailininko", nors tai nėra darbai iš galerijų, kurie organizuotų jo kūrybos pozicija.

Didelė kolekcija Lowry darbų yra nuolatiniame visuomenės ekrane, todėl tam tikslui buvo pastatyta meno galerija „Salford Quays“. Lowry gavo penkis apdovanojimus per savo gyvenimą -., Įskaitant 1968 metais riterio ir todėl turi už labiausiai pripažintą britų pagyrimu įrašą. Dėl 2013 metais pagrindinė retrospektyva atidarytas „Tate Britain“ Londone, ir 2014 pirmoji jo personalinė paroda ne Jungtinėje Karalystėje, bet Nanjinge, Kinijoje.

Lowry darbai yra eksponuojami daugelyje viešųjų ir privačių kolekcijų. Didžiausia kolekcija yra Salford mieste. Jo kolekcijoje yra apie 400 darbų. Tate galerijoje Londone yra 23 darbai. Per savo gyvenimą Lowry padarė apie 1000 tapybos ir daugiau nei 8000 piešinių. Kai kurie Lowry darbai laikomi itin reikšmingais.

  • Dailė Aprašymai
  • 2015 m.
  • Mindaugas
  • 11 puslapių (2007 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Dailės aprašymai
  • Microsoft Word 551 KB
  • Dailės aprašas Tapyba ant sienos
    10 - 2 balsai (-ų)
Dailės aprašas Tapyba ant sienos. (2015 m. Gegužės 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/dailes-aprasas-tapyba-ant-sienos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 02:55