Dailės detalus pamokos planas


Detalus pamokos planas. Tema Architektūros stilių pažinimas. Tikslas Pagilinti žinias ir supratimą apie architektūros stilius, plėsti moksleivių kultūrinį akiratį. Uždaviniai. O. Vertinant architektūrinius pastatus susipažintų su pagrindiniasi architektūros stiliais. O. Palyginti, surasti panašumus ir skirtumus tarp skirtingų stilių statinių. O. Tyrinėjant ir interpretuojant architektūrinius statinius, pagal pasirinktą stilių sukurti savitą eskizą. Darbo metodai. Mokymo ir vaizdinės priemonės. Pamokos eiga. Naudoti šaltiniai.

Įvadinė dalis (5min.): Įėjusi į klasę pasisveikinu su mokiniais, pasidedu savo daiktus ant stalo, laukiant kol mokiniai susitvarkys ir nurims aš susidelioju pamokai reikiamą medžiagą, daiktus, knygas, piešinius, pavyzdžius. Po minutės, kai mokiniai jau pasiruošę klausyti supažindinu su pamokos tema, uždaviniais ir tai ką mes šiandien turėsime atlikti: -Šiandien mūsų pamokos tikslas - susipažinti su įvairiais architektūros stiliais. Šią pamoką turėsime atlikti keletą užduočių, 1. Susipažinti su architektūros stiliais. 2. Juos palyginti. 3. Pasirinkti labiausiai patikusį stilių ir sukurti savitą eskizą. Tuo tarpu, mokiniai susidomėję ir susikaupę, atidžiai klausosi, ką reikės daryti.

Pagrindinė pamokos dalis (30min.): tuomet aš įjungiu skaidres ir pradedu jas rodyti. Skaidrėse vaizduojami visi architektūros stiliai su pavyzdžiais, nuotraukomis ir trumpu aibūdinimu pvz:

Prie kiekvieno stiliaus pateikiama po keleta ir daugiau nuotraukų, kad mokiniai susidarytų tinkamą vizualinį vaizdą. Taip pat pristatant skaidres kiekviename stiliuje pabrėžiami būdingi požymiai pvz.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (682 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistė
  • Dailės detalus pamokos planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Dailės detalus pamokos planas. (2014 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-detalus-pamokos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 15:38
×