Dailės egzaminas skulptūros aprašymas


Dailes analogu analize. Dailes egzaminas skulptūra. Skulptūra aprašymas.

Dailės egzamino aprašas. Kūrybinio darbo idėjos, idėjos kilmės, sumanymo apibūdinimas. Darbui atlikti reikalingų medžiagų pasirinkimo pagrindimas. Pasirinktos idėjos (temos) asmeninio ir socialinio reikšmingumo motyvavimas. Savojo kūrinio technikos, stiliaus, žanro, formos, kompozicinių. Principų, struktūrinių elementų, panaudotų išraiškos priemonių analizė. Žanro ištakos, ryšys su pasaulio ir lietuvos kultūros paveldo žymiausiais. Atstovais. Savojo kūrinio įvertinamas šiame kontekste. Pasirinkto kūrinio stiliaus, žanro, technikos, kūrinių-analogų analizė. Savųjų dailės gebėjimų analizė ir įvertinimas. Asmeninių pasisekimų, išgyvenimų, sunkumų ir trūkumų kūrybinio. Proceso metu įsivertinimas. Išvados (apibendrinimas). Informaciniai šaltiniai. Priedai (eskizai, užbaigto darbo fotografija).

Pasirinkta dailės šaka vaizduojamoji dailės (tapyba, grafika, skulptūros). Vaizduojamosios dailės kūriniams būdingi sąlygiški, iliuziniai tikrovės vaizdai. Vaizduojamosios dailės kūriniuose sutinkami įvairūs vaizdiniai, motyvai, temos. Pagal medžiagas ir išraiškos būdus vaizduojamoji dailė skirstoma į tapybą, grafiką ir skulptūrą. Mano kūrinys bus angelo skulptūra, naršiau internete ir akį atitrauke nuosbaus, neapsakomo grožio angelo skulturėle, tai gimė ši įdeja. Kūrinio paskirtis gali būti kaip interjero dizaino detalė. Darbui padaryti reikiamos medžiagos :

Modelinas - tai polimerinis molis, sintetinė medžiaga, iš išvaizdos primena plastiliną, tačiau yra minkštesnė ir ją nulipdžius reikia vienaip ar kitaip sukietinti. Yra keletas modelino rūšių vieni kietinami ore, išdžiūsta per 24 valandas, kiti turi būti kepami vienokioje ar kitokioje temperaturoje, kokioje priklauso nuo modelinorūšies.

  • Microsoft Word 1716 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1674 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintare
  • Dailės egzaminas skulptūros aprašymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Dailės egzaminas skulptūros aprašymas. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzaminas-skulpturos-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 13:26
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo