Dailės egzaminas: Tapybos kūrinio pristatymas „Vėjo gūsis"


Tapybos kūrinys. „Vėjo gūsis". Darbo vadovė. Baigiamasis darbas ,,vėjo gūsis". „Vėjo gūsis", tapyba, akrilas, drobė, 60x. Įvadas. Šiuolaikinis žmogus yra pripratęs prie miesto patogumo ir triukšmo. Gamta padeda žmogui pasikeisti pašalinti tai. Kūrybinis procesas. Gamtos visuma skatina kūrybinės minties polėkį. Darbui atlikti pasirinkau tapybą akrilu ant drobės. Kurdama sėmiausi idėjų iš dailininkės Rasos Romanovos kūrybos darbų „Draivas“ ir „Poilsiautoja“. Analogai. Alvydas Venslauskas ,,Kraitis". Pasirinkau veidą matomą. Išvada. Kūrybinio proceso metu, teko derinti spalvas. Informaciniai šaltiniai.


Šiuolaikinis žmogus yra pripratęs prie miesto patogumo ir triukšmo, tad atsidūręs gamtoje, gali pasijusti nejaukiai – silpnas ir gležnas, lengvai pažeidžiamas stichijų, vėjo gūsių, lietaus. Gamta moko stiprybės.

Gamta padeda žmogui pasikeisti: pašalinti tai, kas nereikalinga ir pasisavinti tai, ko trūksta. Pagrindinė darbo mintis –atsirinkti tikrąsias vertybes, priversti susimąstyti, kad nebaisus joks vėjas, pučiantis į mus, kad siektume savo užsibrėžto tikslo - keliauti ten, kur norime.

Gamtos visuma skatina kūrybinės minties polėkį, įkvėpimą, iniciatyvą. Visi ieško įkvėpimo gamtoje taip pat ir aš, nes gamtos grožis gražiausias ir didingiausias. Šį darbą pasirinkau daryti, nes man patinka leisti gamtoje laiką, atrodo kiekvienas turime savitą kalbą su gamta.

  • MS PowerPoint 4946 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (294 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Andželika
  • Dailės egzaminas: Tapybos kūrinio pristatymas „Vėjo gūsis"
    10 - 2 balsai (-ų)
Dailės egzaminas: Tapybos kūrinio pristatymas „Vėjo gūsis". (2018 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzaminas-tapybos-kurinio-pristatymas-vejo-gusis.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 18 d. 15:56
×