Dailės egzaminas


Eimutis markunas. Dailes egzaminas pavyzdys. Dailes egzamino darbai. Poremiu breziniai. Kaip aprasyti dailes egzamino darba. Konspektai menu egzaminui. Kas daro dailes egzamino aprasa. Dailes egzaminas nupirkti. Dailes egzamino aprasas. Dailes egzaminas pirkti.

Dailės egzaminas. Dailės egzamino aprašymas. Dailės egzamino aprašas. Labai idomus darbas. Rašiau pati.

Šį darbą mane įkvėpė padaryti vienas filmukas. Filmukas buvo apie paukščius, kurie mito ne įprastu maistu t.y. ne vabzdžiais ar grūdais, o žmonių išmestomis atliekomis: kamščiais, plastmasės gabaliukais ar kitomis šiukšlėmis. Video medžiagoje matomi mirę paukščiai, kurių skrandis pilnas šiukšlių. Ši video medžiaga privertė mane susimąstyti apie ekologiją ir žemės taršą.

Taip pat įkvėpė tai, jog kuo toliau, tuo labiau teršiama gamta. Kenčia ne tik gyvūnai, bet ir patys žmonės, gamta. Vis dažniau matome, kad ir atokiausiuose gamtos kampeliuose primėtyta šiukšlių. Žmonės patys nesuvokia ką daro blogai ir kad kenkia ne tik gamtai, bet ir patys sau ir net tingi susirinkti šiukšles.

Savo darbu aš noriu parodyti, kad ekologija labai svarbi, ypač šių dienų žmogui, ir norėjau parodyti svarbiausias ekologijos problemas. Savo darbu tikiuos bent kiek suvirpinti žmonių širdis ir priversti susimąstyti, jog negalima kenkti gamtai, nes pati gamta tuomet kenks mums. Ties šiuo darbu aš neketinu sustoti, nes ekologija tai ne toks dalykas apie kurį kalba visi. Dauguma net patys bijo apie tai kalbėti, tad manau, jei aš pradėsiu apie tai kalbėt , kažką kitą pasieks ši informacija ir grandinine reakcija informacija persiduos kitiems ir manau šią problemą bent kažkiek galėsime įveikti.

Darbui naudojau akrilinius dažus, želinį rašiklį. Paveikslas tapytas ant porėmio aptraukto drobe.

Mano darbe daugiausia pačios manęs. Mažai rėmiaus tam tikrais menininkais. Keli iš labiau su ekologija susijusių menininkų- Pranas Grušys, Eimutis Markūnas, Ana Garforth ir Chris Jordanija, kurių kūryba aš ir rėmiausi.

  • Microsoft Word 3340 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1142 žodžiai)
  • Rita
  • Dailės egzaminas
    6 - 2 balsai (-ų)
Dailės egzaminas. (2013 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzaminas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 12:58
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo