Dailės egzamino aprašas Grafikos kūrynys „Žiemos prisiminimai“


Įvadas. Kūrinio idėja, idėjos kilmė, sumanymas. Pasirinktos idėjos asmeninis ir socialinis reikšmingumas. Kūrybinio darbo ir konteksto analizė. Sukurto kūrinio technika, forma, stilius, žanras, panaudotos išraiškos. Priemonės. Kūrinio kompoziciniai principai, forma, struktūriniai elementai, stilius,. Panaudotos išraiškos priemonės. Pasirinkto kūrybos stiliaus ir žanro ištakos, ryšys su pasaulio ir Lietuvos kultūros. Paveldo žymiausiais atstovais, šiame kontekste įvertintas savasis kūrinys. Analogų analizė. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Priedai.

Anksčiau nebuvau ypatingai domėjusis fotorealizmo menu, bet ir negaliu sakyti, jog nebuvau apie tokį girdėjusi. Tačiau plačiau juo pasidomėti man pasiūlė dailės mokytoja. Interneto platybėje pradėjau ieškoti įvairių šios meno šakos menininkų darbų. Tikriausiai garsiausias man iš anksčiau žinomas fotorealizmo meno darbas buvo Algimanto Švėgždos sukurtas „Laimės šulinys“. Vėl pamačiusi šį meno kūrinį susimasčiau: kokiais būdais, kokiomis formomis ir kokiu mastu sugebėčiau tai padaryti ir aš? Pasirinkau fotorealizmo meną, nes tai yra įdomi meno šaka. Aš ja susidomėjau, norėjau išbandyti ir savo jėgas. Savo darbus norėjau susieti su gamta. Visas darbas neatsiejamas nuo man gražiausio - žiemos metų laiko. Žinoma, visi metų laikai - kažkuo ypatingi ir kiekvienu metų laiku gamtoje galima rasti įvairiausių dalykų. Mano darbo tikslas - parodyti žmonėms žiemos metų laiko gamtos grožį.

  • Microsoft Word 3522 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (2042 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viktorija
  • Dailės egzamino aprašas Grafikos kūrynys „Žiemos prisiminimai“
    10 - 3 balsai (-ų)
Dailės egzamino aprašas Grafikos kūrynys „Žiemos prisiminimai“. (2014 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzamino-aprasas-grafikos-kurynys-ziemos-prisiminimai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 10:07
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!