Dailės egzamino aprašas


Dailes egzamino darbai. Dailes egzaminas pavyzdys. Dailes aprasas. Dailės egzamino aprašo pavyzdys. Dailes aprasymas. Dailės egzaminas. Dailės egzamino reikalavimai. Dailes egzaminas aprasas. Dailes egzaminu darbai. Dailės egzamino aprašymas.

Nerimas žvilgsnyje. Aliejiniai dažai, siena.

Mūsų pasirinkta tecnika yra labai sena ir ydomi, nors ir šią mintį pakišo mokytojas, tačiau iškarto susidomėjome ir nutatėme išbandyti save realizuoti, mum visai naujoje, dar nepaliestoje šakoje. Be abejonės, nieko nelaukusios ėmėme kurtis vaizdinius galvoje, juos aptarinėti, bet kurti eskizus, nuotaikos buvo, puikios, nes aš ir mano kolegė Paulina mėgstame tiek dometis, žiūrėti, tiek pačios kurti meną. Nemažai laiko praleizdavome ir internete, kur ieškojome kitų dailininkų minčių. Tikrai galime teigti, jog šis mūsų darba yra reikšmingas ne tik mums, bet ir kitiems mokyklos mikiniams, bei mokytojams. Aš su savo kolege Paulina Lazauskaite turėjau labai naudingos patirties, įgavau naujų žinių, kurias galėsiu drąsiai panaudoti ateityje, taip pat džiaugiuosi palikdama tokį palikimą mokyklai, kadangi mano kurybą galės matyti kitos brestančios ir jau subrendę asmenybės, na o mano mokyklos likęs kolektyvas galės džiaugtis gražiasniu, spalvingesniu mokyklos kolidoriumi taip pat, tikiuosi sudominti jaunesnių klasių mokinius, kad būtų daugiau suinteresuotų skiti dėmėsį ne tik tiksliesems mokslams, bet ir menui, tai yra kultūra ir mes negalime pamiršti leisti pamiršti naujai kartai, tarp tiek naujų technologijų, jog yra ne tik kompiuteriniai menai, bet ir realūs, naudojant įvairaus tipo dažus.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (731 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aurelija
  • Dailės egzamino aprašas
    10 - 6 balsai (-ų)
Dailės egzamino aprašas. (2013 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzamino-aprasas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 05:30
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!