Dailės egzamino aprašymas


Dailės aprašymas. Dailės egzamino aprašas. Dailes aprasas pvz. Dailes egzamino aprašymas 2014. Dailes istorija egzamine būna.

Baigiamasis darbas „iliuzija“. Darbo rengimo etapai. Įvadas. Asmenins ir socialinis idėjos reikšmingumas. Tapybos technikos pažinimas. Tapybos žanrai. Analogai. Įkvėpimo šaltiniai. Informacijos šaltiniai.

Kūrybinio proceso metu, eskizuodama, galiausiai apsistojau ties dabartinio savo darbo idėjos ir nusprendžiau piešti miestą. Iš pirmo žvilgsnio tai nėra vien tik miestas, yra ir gilesnė mintis, kurią norint suprasti, reikia pagalvoti, pamąstyti. Mano kūrinio idėja kilo iš mane supančio pasaulio. Mane įkvėpė mano aplinka. Kadangi aš gyvenu kaime, esu pripratusi prie ramaus gyvenimo. Kaime nėra didelis žmonių skaičius, vyrauja ramybė. O kai apsilankau mieste, jis visuomet palieka man didžiulį įspūdį (miestas – tai gyvenvietė, kurioje gyvena didelis žmonių skaičius, daugiau nei 3000). Ten viskas kitaip ir gyvenimas kitoks: daugybė žmonių, intensyvus eismas, begalė parduotuvių, kuriose tikrai rasi, ko ieškai ir neliksi nusivylęs... Gyvenimas mieste tarsi „verda“, žmonės skuba, lekia. Labiausiai mieste mane stebina architektūra: pastatų dydis, forma, spalvos. Tiesiog fantastiški būna senamiesčiai, kuriuose atsispindi praeities kultūra. Savo miestą pavadinau „Iliuzija“. Nes kai esu mieste, jaučiuosi kaip sapne. Pastatus supyniau tarsi siūlus į kamuolį.

  • Microsoft Word 1736 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (2714 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vaida
  • Dailės egzamino aprašymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Dailės egzamino aprašymas. (2013 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzamino-aprasymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 05:44
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!