Dailes egzamino darbas Fosilijos


Egzamino baigiamojo darbo tema. Egzamino baigiamojo darbo analoginiųkūrinių paieška. Egzamino baigiamojo darbo eiga. Idėjos paieška. Informacijos rinkimas. Priemonės, įranga. Kūrybinis darbas ir rezultatai. Išvados.

Mano darbo tema yra apie fosilijas. Labai norėjau padaryti nedažnai naudojamos tematikos darbą. Būtent todėl pasirinkau šią temą. Fosilijos(lot.Fossilis'iškastinis') – suakmenėjusios, suanglėjusios, mumifikuotos arba sušalusiosorganizmųmikro ir makro liekanos, jų atspaudai ar veiklos pėdsakai Žemės sluoksniuose. Per milijonus metų susiklosto stori smėlio ir dumblo sluoksniai. Jie sukietėja ir susidaro naujos uolienos, kuriose išlieka augalo arba gyvūno atspaudas - fosilija.Man fosilijos turi kažkokio magiškumo, paslaptingumo. Jos lyg kopijos gyvūnų, vabzdžių, paukščių ar augalų, įkalintos akmenyse. Tačiau mano fosilijos bus daugiau nerealistinės, tikiu, kadgamtoje pasitaiko anomalijų, tačiau mano vaizduojamu subjektų gamtoje nėra. Darbas atliekamas remiantis gamtos ir anatomijos taisyklėmis, tačiau vaizduojami vaizdai nėra tikri. Pasirinkau vaizduoti reptilijas, nes kaip jau ir tapo įprasta fosilijas siejame su dinozaurais ar drakonais. Tokia mitinė, mistinė būtybė kaip pastaroji ir lėmė mano temos apsisprendimą. Nenorėjau vaizduoti kažko tikro, nes manau reikia palikti tai gamtai ir tikroms fosilijoms. Manoji bus daugiau meninė, skirta interjerui ar eksterjerui dekoruoti ar papuošti. Tai nėra labai įprasta tematika, ypač pasirinkta technika.

Kai pradėjau gilintis į savo darbą, supratau, jog reikia susirasti, ir paieškoti ar nėra jau tokia mintis išplėtota kitų kūrėjų.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (889 žodžiai)
  • Mokykla
  • Brigita
  • Dailes egzamino darbas Fosilijos
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dailes egzamino darbas Fosilijos. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-egzamino-darbas-fosilijos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:19
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo