Dailės ir darbelių pamoka integruota su matematikos pamoka


Dailės ir darbelių pamoka integruota su matematikos pamoką. Tema Laikrodis. Laikrodžio gaminimas. Tikslai ir uždaviniai. Išmokti gaminti laikroduką iš vienkartinių lėkščių. Padėti vaikams suprasti darbo paskirtį, sieti jį su praktine veikla, integruoti vaikų meninę ir darbinę veiklą. Mokyti pratinti darbu ir kūryba puošti savo buitį. Taisyklingai skaityti ir užrašyti laiko matavimo rezultatus. Ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Įvadinė dalis. Pagrindinė dalis.

Pasisveikinama. Lentoje užrašas iš pabirusių sakinuko žodžių, vaikai turi sudelioti mįslę.

Su mokiniais aptariama laikrodžio reikšmė. Primename, kad valanda – ne mažiausias laiko vienetas, kad už jį mažesnis laiko tarpas yra minutė. Primename, kad valanda turi 60 minučių ir t.t.

Pakabinami mechaninio ir elektroninio laikrodžio modeliai . Vaikų prašoma palyginti, kuo šie laikrodžiai panašūs ir kuo skiriasi. Mokiniams įvardinus požymius, paaiškinama, kad laikrodis turintis rodykles, vadinamas mechaniniu, o iš karto skaičiais parodantis valandas – elektroniniu. Vaikų klausiama, kokios rūšies klasėje pakabintas laikrodis? Dar klasėje yra didelis stebuklingo laikrodžio modelis, (demonstruojamas), pasakoma, kad čia nepaprastas laikrodis, su juo mes keliausime po mokslo ir žinių pasaulį.

Primename, kad trumpoji laikrodžio rodyklė rodo valandas, o ilgesnioji – minutes. Demonstruojama laikrodžio modelyje. Paiškinama, kad yra ir kitokių laikrodžių modelių, kokių dar yra, vaikai sužinos, pažiūrėje trumpą pateiktį. “Laikrodžiai“.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (530 žodžiai)
  • Elena
  • Dailės ir darbelių pamoka integruota su matematikos pamoka
    8 - 1 balsai (-ų)
Dailės ir darbelių pamoka integruota su matematikos pamoka. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-ir-darbeliu-pamoka-integruota-su-matematikos-pamoka.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:16
×