Dailės pamokos planas Vitražas


Pamokos tema Vitražas. Vitražo projektas. Tikėtini mokinių pasiekimai iš BP. Nuostatos. Gebėjimai. Žinios ir supratimas. Veiklos sritis dailės raiška. Veiklos sritis dailės raiškos ir dailės kūrinių stebėjimas,. Interpretavimas, vertinimas. Veiklos sritis dailės reiškinių pažinimas socialinėje, kultūrinėje aplinkoje.

Tikslas: įtvirtinti mokinių žinias apie gotikinį vitražą, jo ypatybes, mokyti taikyti tas žinias praktinėje veikloje. Skatinti mokinių bendradarbiavimo įgūdžius, loginį mąstymą bei kūrybiškumą.

Gebėjimai: mokiniai, klausydami teorinės medžiagos apie vitražą, kartu stebės parengtą vaizdinę medžiagą, ją analizuos, trumpai konspektuos svarbiausią medžiagą, terminus. Dviese su suolo draugu kurdami savo gotikinio vitražinio lango projektą, galės gilintis, kūrybiškai analizuoti vitražo ypatybes, sukurti unikalų vitražo projektą. Mokiniai stebės, analizuos, palygins savo ir klasės draugų kūrybą.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (375 žodžiai)
  • Ju
  • Dailės pamokos planas Vitražas
    10 - 2 balsai (-ų)
Dailės pamokos planas Vitražas. (2014 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/dailes-pamokos-planas-vitrazas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 10:49
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!